Acciona Trasmediterranea - це найбільший судновласник вантажних і пасажирських сполучень, який з'єднує іспанський півострів з Балеарськими островами, Канарськими островами, Сеутою, Мелільєю, Марокко та Алжиром.

В міжнародних перевезеннях компанія Trasmediterranea продовжує розширювати свої послуги за допомогою переправ в Марокко (через Танжер і Надор) і Алжир (через Газавет і Оран), також за допомогою своїх дочірніх компаній - Euroferrys і Ferrimaroc.

Trasmediterranea володіє одним з найсучасніших і обладнанних поромних парків в Іспанії, використовуючи новітні технологічні досягнення в безпечності та якості послуг.

Високошвидкісні пороми використовуються для коротких переправ, де швидкість і зручність – це головні критерії поїздки.

На тривалих переправах Trasmediterranea пропонують найвищий рівень комфорту, щоб їхні пасажири вважали цю поїздку приємною частиною своєї відпустки.

Більшість поромів Transmediterranea відповідає стандартам сучасних круїзних лайнерів, а на борту Вам будуть запропоновані численні можливості для розваг протягом всієї поїздки.

Всі пороми Trasmediterranea (крім високошвидкісного порома Jet Foil) мають на борту торговельну зону, де Ви можете вибрати з широкого асортименту продукції.

З Directferries.com.ua Ви можете подивитися розклади поромних сполучень Trasmediterranea, забронювати квиток на пором Trasmediterranea або знайти ціну на квитки компанії Trasmediterranea онлайн.


Trasmediterranea

Trasmediterranea - Маршрути

Алжир < > Іспанія

2 переправи щотижнево
тривалістю 8 г
2 переправи щотижнево
тривалістю 8 г

Гран-Канарія < > Іспанія

Гран-Канарія < > Лансароте

Гран-Канарія < > Пальма

Гран-Канарія < > Тенеріфе

Ібіца < > Іспанія

Ібіца < > Мальорка

Пороми по Іспанії

Іспанія < > Тенеріфе

Лансароте < > Іспанія

Лансароте < > Тенеріфе

Мальорка < > Іспанія

Мальорка < > Менорка

Марокко < > Іспанія

Менорка < > Іспанія

Пальма < > Іспанія

Пальма < > Лансароте

Пальма < > Тенеріфе

Форментера < > Іспанія

Trasmediterranea Альтернативні маршрути та оператори

© Direct Ferries Ltd