Про пороми до Гран-Канарії

Скористайтеся нашим путівником Пороми до Гран-Канарії, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до Гран-Канарії. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до Гран-Канарії за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до Гран-Канарії, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до Гран-Канарія, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
Гран-Канарія
Гран-Канарія
Пороми до Гран-Канарія
Гран-Канарія
Гран-Канарія

про Гран-Канарію:

Гран-Канарія, другий за чисельністю населення з Канарських островів, розташований приблизно в 150 км від північно-західного узбережжя Африки в Атлантичному океані.
Гран-Канарія також відома як "Мініатюрний Материк" у зв'язку з мінливим кліматом і різноманітністю ландшафтів, де довгі пляжі і дюни з білого піску сусідять із зеленими ущелинами і мальовничими селами.
Гран-Канарія є мрією для любителів пляжного відпочинку з веселою атмосферою і магазинами duty-free, однак головною особливістю острова є прекрасний клімат, що перетворює його на ідеальний туристичний напрямок круглий рік.

Пороми до Гран-Канарії з Іспанії

Пороми до Гран-Канарії з Лансароте

Пороми до Гран-Канарії з Фуертевентури

Пороми до Гран-Канарії з Пальми

Пороми до Гран-Канарії з Тенеріфе

© Direct Ferries Ltd