Компанія Iscomar (Isleña Marítima de Contenedores) спеціалізується на перевезенні колісних вантажів і автомобілів між материком і Балеарськими островами, а також на внутрішніх перевезеннях між островами.

В кінці 90-х років Iscomar збільшила свою діяльність і почала пропонувати пасажирські перевезення через новий поромний відділ - Iscomar Ferrys. Вони почали надання своїх послуг на маршруті між Алкудією (Майорка) і Сьютаделою (Менорка) для пасажирів, транспорту і самохідних вантажів.

Через успіх після першого пасажирського сервісу, в 2002 році Iscomar Ferrys відкрили 2 нові маршрути між Барселоною і Пальмою-де-Майорка, а також між Денією, Ибицею і Пальмою-де-Майорка.

Iscomar Ferrys пропонують комфортабельний і приємний спосіб подорожі між материковою Іспанією і Балеарськими островами. Судна Iscomar можуть перевозити велику кількість пасажирів, а також вони вміщають більшість видів автотранспорту. З можливістю розміщення на комфортних сидіннях, широких ліжках у каютах, з барами, ресторанами, ТВ-залами, бутиками та солярієм на борту, Ви приїдете в Ваш пункт призначення відпочивши і готовими до нового дня.

З directferries.com.ua Ви можете подивитися розклад поромних сполучень Iscomar, забронювати квиток на пором Iscomar або знайти ціну на квитки компанії Iscomar онлайн.


Iscomar

Iscomar - Порти

Iscomar - Маршрути

14 переправ щотижнево
тривалістю 2 г 30 хв
© Direct Ferries Ltd