Про пороми до Мальорки

Скористайтеся нашим путівником Пороми до Мальорки, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до Мальорки. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до Мальорки за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до Мальорки, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до Мальорка, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
Мальорка
Мальорка
Пороми до Мальорка
Мальорка
Мальорка

Про Мальорка:

Майорка є частиною Балеарських островів у Середземному морі біля східного узбережжя Іспанії. Як і інші Балеарські острови, наприклад, Ібіца, Форментера і Менорка, Майорка - це дуже популярний туристичний напрямок.
Крім столиці острова, Пальми, також популярні курорти міста Вальдемоса, Серра-де-Трамунтана і Сольер. На півночі, в Алькудіа, можна знайти римські руїни, з мису Форментор відкривається приголомшливий вид, тут також знаходиться привабливе місто і порт Польенса. На південному заході варто відвідати курорт Санта Понса, порт Андрач і елітний яхт-клуб в Пуерто Порталс. Курорти східного узбережжя включають Кала Дор і спокійне колишне рибальське село Порто Колом.

Пороми до Мальорки з Іспанії

7 переправ щотижнево
тривалістю 6 г 30 хв
Balearia
7 переправ щотижнево
тривалістю 7 г 30 хв
Balearia
6 переправ щотижнево
тривалістю 7 г 45 хв
Trasmediterranea
7 переправ щотижнево
тривалістю 8 г
Balearia
7 переправ щотижнево
тривалістю 8 г
Balearia
6 переправ щотижнево
тривалістю 8 г
Trasmediterranea

Пороми до Мальорки з Менорки

Пороми до Мальорки з Ібіци

© Direct Ferries Ltd