Про пороми до Лансароте

Порівняйте Пороми до Лансароте на сайті direct ferries прямо зараз, щоб заощадити на подорожі. Завдяки доступу до всіх відправлень та до найкращих тарифів на всі поромні переправи до Лансароте, Ви можете бути впевнені, що зможете знайти відповідну поромну переправу за найнижчими цінами.

В даний час ми пропонуємо пороми до Лансароте за приблизно 6 маршрутами з вибором із 113 переправ щотижня. Оберіть місце відправлення в нашій системі 'Пошук тарифів', щоб порівняти і зберегти пропозиції, що Вас зацікавили.
Лансароте
Лансароте
Пороми до Лансароте
Лансароте
Лансароте

Про Лансароте:

Острів Лансароте, самий східний з Канарських островів, знаходиться приблизно у 126 км від узбережжя Африки.
Як і інші Канарські острови, Лансароте - вулканічного походження, і через часті вивержень вулканів в XVIII-XIX століттях сам острів справляє враження іншої планети, тому його часто описують, як місячний чи марсіанський острів.

Незважаючи на таку незвичайну поверхню, в Лансароте є кілька чудових пляжів, наприклад, Білий Пляж ("Playa Blanca") або Пляж Папуг ("Playa de Papagayo").
Клімат в Лансароте помірний, сухий, з середньою температурою від 21 °C в січні до 29 °C в серпні, що перетворює острів на ідеальний туристичний напрямок протягом цілого року.

Пороми до Лансароте з Іспанії

1 переправа щотижнево
тривалістю 31 г
Trasmediterranea
1 переправа щотижнево
тривалістю 25 г 30 хв
Naviera Armas

Пороми до Лансароте з Фуертевентури

Пороми до Лансароте з Гран-Канарії

Пороми до Лансароте з Пальми

Пороми до Лансароте з Тенеріфе

© Direct Ferries Ltd