Про пороми до Ібіци

Direct Ferries пропонує повний асортимент квитків на Пороми до Ібіци на всіх маршрутах з провідними поромними компаніями Європи. Знайдіть діючий розклад і ціну потрібного Вам Порома до Ібіци, обравши потрібний маршрут в системі пошуку, кількість пасажирів, і потім натиснувши на кнопку пошуку.

Якщо Ви шукаєте Пороми до Ібіци, то у нас Ви зможете обрати з великої пропозиції переправ, починаючи від найкоротших і найдешевших, закінчуючи тривалими і розкішними. Для отримання більш детальної інформації щодо кожного порому до Ібіци або про поромні компанії, будь ласка, натисніть на посилання нижче.
Ібіца
Ібіца
Пороми до Ібіца
Ібіца
Ібіца

про Ібіцу:

Популярний острів Івіса (більш відомий як "Ібіца"), що є частиною Балеарських островів і знаходиться в 80 км від східного узбережжя Іспанії, не потребує особливого представлення.
Ібіца - це дуже популярний туристичний напрямок, особливо у зв'язку з легендарним нічним життям у столиці на південному узбережжі з однойменною назвою, а також у Сан-Антоніо-Абад на західному узбережжі.
І хоча цей напрямок знайшов популярність саме завдяки своїм вечіркам, туристичний центр Іспанії працює над просуванням сімейного туризму.

Пороми до Ібіци з Іспанії

5 переправ щотижнево
тривалістю 8 г 30 хв
Balearia
5 переправ щотижнево
тривалістю 9 г
Trasmediterranea
3 переправи щотижнево
тривалістю 10 г 15 хв
Balearia
11 переправ щотижнево
тривалістю 3 г
Balearia
12 переправ щотижнево
тривалістю 2 г 30 хв
Balearia
4 переправи щотижнево
тривалістю 3 г 30 хв
Balearia
8 переправ щотижнево
тривалістю 2 г 55 хв
Trasmediterranea
7 переправ щотижнево
тривалістю 6 г 30 хв
Trasmediterranea

Пороми до Ібіци з Форментери

Пороми до Ібіци з Мальорки

© Direct Ferries Ltd