Про пороми до Менорки

З Directferries.com.ua Ви знайдете повний асортимент квитків на Пороми до Менорки від кращих поромних перевізників цього регіону. Використовуючи нашу унікальну систему порівняння, можна порівняти розклад, тарифи і тривалість поромних переправ до Менорки за допомогою одного швидкого і зручного пошуку - так Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни і доступних поромів до Менорки. Наш вибір поромів до Менорки містить 5 маршрутів і близько 52 переправ щотижня. Перейдіть по посиланнях на різні пороми до Менорки нижче або порівняйте розклад поромів і ціни прямо зараз, просто ввівши свої дані до нашої системи 'Пошук тарифів'.
Менорка
Менорка
Пороми до Менорка
Менорка
Менорка

про Менорку:

Острів Менорка (відомий також як Мінорка), що входить до складу Балеарських островів в західному Середземномор'ї, отримав свою назву тому, що він менше, ніж сусідній острів Майорка.
Завдяки своїй незайманій природі, Менорка дозволяє туристам провести більш пригодницький відпочинок і можливість отримати новий досвід і враження. Незважаючи на свій невеликий розмір в порівнянні з іншими іспанськими островами, кількість місцевих пляжів (80) така саме як на Ібіці і Майорці разом узятих.

Пороми до Менорки з Іспанії

15 переправ щотижнево
тривалістю 5 г 30 хв
Balearia
6 переправ щотижнево
тривалістю 8 г 30 хв
Trasmediterranea
1 переправа щотижнево
тривалістю 15 г
Trasmediterranea

Пороми до Менорки з Мальорки

© Direct Ferries Ltd