Про пороми до Алжиру

Порівняйте Пороми до Алжиру на сайті direct ferries прямо зараз, щоб заощадити на подорожі. Завдяки доступу до всіх відправлень та до найкращих тарифів на всі поромні переправи до Алжиру, Ви можете бути впевнені, що зможете знайти відповідну поромну переправу за найнижчими цінами.

В даний час ми пропонуємо пороми до Алжиру за приблизно 2 маршрутами з вибором із 5 переправ щотижня. Оберіть місце відправлення в нашій системі 'Пошук тарифів', щоб порівняти і зберегти пропозиції, що Вас зацікавили.
Алжир
Алжир
Пороми до Алжир
Алжир
Алжир

про Алжир:

Найбільша країна Африки Алжир була спочатку населена берберами, поки араби не завоювали Північну Африку у VII столітті. Залишаючись в основному в гірських районах, бербери чинили опір поширенню арабського впливу, зумівши зберегти більшу частину своєї мови і культури і донині. Сьогодні вони складають близько 20 відсотків від загальної чисельності населення.
Будучи частиною турецької Османської імперії з XVI століття, Алжир був захоплений французами в 1830 році. Боротьба за незалежність в Алжирі почалася в 1954 році на чолі з Фронтом національного звільнення, який прийшов до влади з набуттям незалежності у 1962 році. У 1990-ті роки в алжирській політиці домінувала боротьба за участю військових і ісламських бойовиків.
Найбільш поширена і офіційна мова Алжиру, арабська, є рідною, включаючи різні діалектні форми, для приблизно 80% населення. Як і в усьому арабському світі, в ЗМІ та на офіційних заходах використовується арабська літературна мова. Близько 20% населення, бербери, не є носіями арабської мови, а говорять на діалекті тамазігхт.

Пороми до Алжиру з Іспанії

3 переправи щотижнево
тривалістю 9 г 1 хв
Trasmediterranea
2 переправи щотижнево
тривалістю 9 г 1 хв
Trasmediterranea
© Direct Ferries Ltd