Про пороми до Тенеріфе

Скористайтеся нашим путівником Пороми до Тенеріфе, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до Тенеріфе. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до Тенеріфе за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до Тенеріфе, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до Тенеріфе, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
Тенеріфе
Тенеріфе
Пороми до Тенеріфе
Тенеріфе
Тенеріфе

Про Тенеріфе:

Тенеріфе, найбільший з іспанської групи Канарських островів, розташований приблизно в 320 км від північно-західного узбережжя Африки.
Хоча тут живе трохи менше мільйона постійних мешканців, Тенеріфе приваблює близько 4 мільйонів туристів на рік, яких, ймовірно, спокушають 67 км пляжів і гарантія цілорічної сонячної погоди.
З наявністю двох аеропортів і прямого поромного сполучення з материковою Іспанією, Тенеріфе є центром Канарських островів. На жаркому і сухому півдні острова розташовуються багато добре розвинених курортів, таких, як більш туристичні Плайя-де-лас-Амерікас і Лос Крістіанос. А північ острова більш затишна і спокійна, тому особливо популярна у зрілих мандрівників.

Пороми до Тенеріфе з Гран-Канарії

6 переправ щоденно
тривалістю 1 г 20 хв
Fred Olsen Express
1 переправа щотижнево
тривалістю 4 г 5 хв
Trasmediterranea
3 переправи щотижнево
тривалістю 2 г 30 хв
Naviera Armas

Пороми до Тенеріфе з Лансароте

Пороми до Тенеріфе з Іспанії

Пороми до Тенеріфе з Фуертевентури

Пороми до Тенеріфе з Ла-Гомери

Пороми до Тенеріфе з Пальми

Пороми до Тенеріфе з Іерро

© Direct Ferries Ltd