Компанія Grandi Navi Veloci перевозить машини і пасажирів по Середземному морю між Італією, Іспанією, Тунісом, Марокко і островами Сицилія і Сардинія.

Поромний парк Grandi Navi Veloci складається виключно з «круїзних поромів», або кораблів, які поєднують у собі можливість транспортування пасажирів і транспортних засобів, з типовими для круїзних лайнерів зручностями і розвагами на борту.

Всі каюти на кожному поромі парку GNV мають однакові можливості, які можна порівняти з найкращими готелями, а їхня якість прославила ім'я Grandi Navi Veloci по всьому Середземномор'ю.

Кожна каюта пропонує комфортабельні ліжка, особисті ванні з туалетом, раковину, душ, фен, кондиціонер, радіо та музику.

Оператор Grandi Navi Veloci не тільки володіє найсучаснішим парком у Європі, але також є компанією, яка продовжує вигравати нагороди та отримувати сертифікати про високу якість своїх лайнерів і чудове обслуговування.

Мільйони пасажирів, котрі щороку обирають Grandi Navi Veloci - кращий доказ стандартів неперевершеної якості, яким Ви будете оточені під час будь-якої Вашої поїздки GNV. Дизайн і комфортабельність кают, уважне обслуговування на борту (від цілодобової рецепції до дитячих співробітників) і безліч розваг круїзного лайнера - ось, що робить поїздку з Grandi Navi Veloci унікальним досвідом.

Зручності та обслуговування на борту варіюються в залежності від судна і сезону, але в більшості випадків Ви повинні мати високі очікування. Різні види розміщення доступні на борту поромів Grandi Navi Veloci: від бюджетних сидінь до шикарних кают.

Що стосується харчування, завжди приємно мати вибір, і Grandi Navi Veloci дає Вам широкі можливості вибору завдяки різноманітності страв і різних видів ресторанчиків і столових на борту.

Ви можете вибрати вишукані страви, що подаються в ресторані à la carte, насолодитися принадними смаками в кафетерії або просто задовольнитися закускою в барі - і все це з можливістю вибору дитячого меню. Оператор Grandi Navi Veloci приділив багато часу, щоб Ваша поїздка була різноманітною.

З directferries.com.ua Ви можете подивитися розклади поромних сполучень Grandi Navi Veloci, забронювати квиток на пором Grandi Navi Veloci або знайти ціну на квитки компанії Grandi Navi Veloci онлайн.


Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci - Порти

Grandi Navi Veloci - Маршрути

Італія < > Іспанія

2 переправи щотижнево
тривалістю 19 г 30 хв

Італія < > Марокко

Італія < > Сардинія

Італія < > Сицилія

Італія < > Туніс

Марокко < > Іспанія

Сицилія < > Туніс

Франція < > Іспанія

Франція < > Марокко

Grandi Navi Veloci Альтернативні маршрути та оператори

© Direct Ferries Ltd