Corsica Ferries і Sardinia Ferries є однією компанією, які регулярно обмінюються своїми кораблями.

Corsica Ferries є провідним поромним оператором на західному Середземномор'ї і перевозить більше 1 мільйона пасажирів на рік на борту своїх поромів, що йдуть з Франції та Італії на Корсику, Сардинію та Ельбу.

З Corsica Ferries Ви можете обрати з 2-х маршрутів в обидва боки з Італії в Сардинію і 10 сполучень (теж туди і назад) з Франції та Італії на Корсику, в загальній складності до 13 рейсів на день.

Поромний парк на даний момент складається з 11 суден, і, опинившись на борту, Ви можете вільно пересуватися по території і комфортно себе відчути в салонах, барах і ресторанах або ж у магазині.

Ви знайдете тут все: від духів, ювелірних виробів і сонцезахисних окулярів до дорожніх сумок і широкого асортименту іграшок для самих маленьких пасажирів.

На борту таких поромів, як Corsica Victoria, Sardinia Regina і Sardinia Nova на Вас чекає ресторан для гурманів.
Всі ресторани Corsica Ferries є членами міжнародної асоціації гастрономії Chaîne des Rôtisseurs, що є гарантією міжнародної кухні найвищої якості та професіоналізму кухарів.

Ресторани самообслуговування (на всіх поромах) пропонують свіжоприготовані страви за низькими цінами.

Пороми Corsica Sardinia також здійснюють вантажні перевезення з Тулона, Ніцци, Савони та Ліворно на Корсику і з Ліворно і Чивитавекк’ї на Сардинію.

З directferries.com.ua Ви можете подивитися розклад поромних рейсів Corsica Ferries, забронювати квиток на пором Corsica Ferries або знайти ціну на квитки компанії Corsica Ferries онлайн.


Corsica Sardinia Ferries

Corsica Sardinia Ferries - Порти

Corsica Sardinia Ferries - Маршрути

Ельба < > Італія

5 переправ щоденно
тривалістю 30 хв

Італія < > Сардинія

Корсика < > Ельба

Корсика < > Італія

Корсика < > Франція

Corsica Sardinia Ferries Альтернативні маршрути та оператори

© Direct Ferries Ltd