Tirrenia була заснована в 1936 році, як результат націоналізації безлічі приватних італійських поромних компаній.

В даний час, поромні сполучення компанії Tirrenia з'єднують материкову Італію з Сардинією, Сицилією, островами Ізола-Треміті і Албанією, і як група є одним з найбільших судновласників в Європі.

Пороми Tirrenia di Navigazione здійснюють безліч переправ кожен рік. З морським парком, що складається з високошвидкісних супер-поромів, Ви потрапите до Вашого пункту призначення в рекордний час.

Мережа маршрутів Tirrenia складається з поромних сполучень з материкової Італії в Сардинію (9 маршрутів), в Сицилію, з Сицилії до Сардинії, з Італії в Албанію, і до 5 сполучень з Італії на острови Ізола-Треміті.

Маючи близько 90 суден у своєму поромному парку, Tirrenia Group щороку здійснює 60 000 поромних переправ, пропливає 4000000 миль, перевозить 13000000 пасажирів і 2 мільйони автомобілів, а також 500 000 погонних метрів на вантажних поромах.

Цілий поромний парк Tirrenia володіє єдиним дизайном інтер'єру на круїзних поромах, а середній вік суден - 3-4 роки, що вважається одним з найнижчих в Середземномор'ї.

На найпопулярніших маршрутах, пороми Tirrenia можуть перевозити до 2 700 пасажирів і 900 машин, досягаючи швидкості в 30 вузлів.

На борту поромів Tirrenia Ви зможете знайти звичайні умови і зручності, відповідні сучасним поромним компаніям.

Спробуйте відвідати музичний бар для швидкого перекусу перед обідом або вечерею, або щоб розслабитися на кріслі-гойдалці або зручному дивані!

У торговельній зоні на борту більшості поромів оператора Tirrenia Ви знайдете гаджети, сувеніри, ігри та багато іншого.

На деяких особливо тривалих переправах Ви зможете скоротати час за переглядом фільму в кінотеатрі, всього за 4 Євро.

Для дітей є ігровий майданчик на палубі розваг на борту всіх високошвидкісних супер-поромів (Athara, Bithia, Janas, Nuraghes, Sharden), що зробить Вашу поїздку, якщо Ви подорожуєте з дітьми, більш приємною.

Оператор Tirrenia також пропонує вибір з ресторанів самообслуговування і a la carte. У головному ресторані Ви знайдете меню з багатим вибором з місцевої середземноморської кухні, яку Ви можете вдало доповнити різноманітними італійськими винами.
Ресторан самообслуговування Tirrenia пропонує різноманітну кухню за низькими цінами і в приємній атмосфері.

З directferries.com.ua Ви можете подивитися розклади поромних сполучень Tirrenia, забронювати квиток на пором Tirrenia або знайти ціну на квитки компанії Tirrenia онлайн.


Tirrenia

Tirrenia - Маршрути

2 переправи щотижнево
тривалістю 10 г
2 переправи щотижнево
тривалістю 15 г 30 хв
7 переправ щотижнево
тривалістю 13 г
2 переправи щотижнево
тривалістю 13 г 30 хв
2 переправи щотижнево
тривалістю 11 г
16 переправ щотижнево
тривалістю 5 г
5 переправ щотижнево
тривалістю 10 г
7 переправ щотижнево
тривалістю 11 г 30 хв
7 переправ щотижнево
тривалістю 10 г 15 хв
© Direct Ferries Ltd