Про пороми до Тунісу

З Directferries.com.ua Ви знайдете повний асортимент квитків на Пороми до Тунісу від кращих поромних перевізників цього регіону. Використовуючи нашу унікальну систему порівняння, можна порівняти розклад, тарифи і тривалість поромних переправ до Тунісу за допомогою одного швидкого і зручного пошуку - так Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни і доступних поромів до Тунісу. Наш вибір поромів до Тунісу містить 4 маршрутів і близько 10 переправ щотижня. Перейдіть по посиланнях на різні пороми до Тунісу нижче або порівняйте розклад поромів і ціни прямо зараз, просто ввівши свої дані до нашої системи 'Пошук тарифів'.
Туніс
Туніс
Пороми до Туніс
Туніс
Туніс

Про Туніс:

Туніс - це країна, розташована на середземноморському узбережжі Північної Африки. Це сама східна і найменша з країн, розташованих уздовж гірської системи Атлас; межує з Алжиром на заході і Лівією на півдні і сході. Сорок відсотків території країни складається з пустелі Сахара, а інша частина складається з особливо родючих грунтів з легко доступним морським узбережжям. Ця арабо-берберська нація є однією з найліберальніших в ісламському світі: алкоголь знаходиться у вільному доступі, а жінкам дано більше прав. Столиця Туніс відображає різноманітність країни. Його французьке колоніальне минуле досі має великий вплив (країна отримала незалежність лише в 1956 р.), що найбільш очевидно в місцевій кухні, яка поєднує витонченість французького стилю з арабськими спеціями.
З моменту здобуття незалежності, Туніс, спочатку під 30-річним правлінням Хабіба Бургиба, а потім під управлінням урядів на чолі з Зін ель-Абідін Бен Алі, який був президентом до революції 2011 року, проводив політику, спрямовану на запобігання ісламського фундаменталізму. Туніс також є однією з найбільш розвинутих арабських країн щодо прав жінок, і на сьогоднішній день є найбільш успішною країною в регіоні з економічної точки зору.

Пороми до Тунісу з Італії

1 переправа щотижнево
тривалістю 25 г
Grandi Navi Veloci
1 переправа щотижнево
тривалістю 22 г
Grimaldi Lines
3 переправи щотижнево
тривалістю 24 г
Grandi Navi Veloci
2 переправи щотижнево
тривалістю 24 г 30 хв
Grimaldi Lines

Пороми до Тунісу з Сицилії

© Direct Ferries Ltd