Grimaldi Lines - це Середземноморська компанія автомобільних поромів, власником і керівником якого є Grimaldi Group.

Оператор Grimaldi Group (Неаполь), заснований в 1945 році, на даний момент володіє одним з найбільших у світі парків суден типу ролкери для перевезення автомобілів.

Grimaldi Lines пропонує безліч цілорічних поромних сполучень, а їх судна Florence, Catania, Sorrento, Eurostar Barcelona, Cruise Roma і Cruise Barcelona з'єднують Італію, Іспанію, Корсику, Францію, Мальту і Туніс.

У 2009 році Grimaldi Group ввели 9 нових поромних сполучень для пасажирів і вантажних перевезень. Ці нові сполучення обслуговуються 6 супер-круїзними лайнерами Grimaldi Lines, пропонуючи широкий спектр першокласних послуг.

Всі пороми Grimaldi Lines - великі і просторі, пропонують фешенебельні салони, ресторани і бари, розваги і можливості для відпочинку, конференційні зали, ігрові майданчики для дітей, зовнішні майданчики на палубі, плавальні басейни тощо, а також комфортабельні каюти-люкс і багато інших зручностей.

Коли Ви подорожуєте з Grimaldi Lines, Ваша подорож буде здійснена у найбільш безпечних і комфортних умовах, дозволяючи Вам максимально скористатися розвагами і можливостями нічного відпочинку, під час круїзу по напрямку до Вашого пункту призначення.

У партнерстві з LD Lines, компанія Grimaldi Ferries також пропонує сполучення, що з'єднують Францію з Італією та Італію з Корсикою, під ім'ям GLD Lines.

З directferries.com.ua Ви можете подивитися розклади поромних сполучень Grimaldi Lines, забронювати квиток на пором Grimaldi Lines або знайти ціну на квитки компанії Grimaldi Lines онлайн.


Grimaldi Lines

Grimaldi Lines - Порти

Grimaldi Lines - Маршрути

Греція < > Італія

6 переправ щотижнево
тривалістю 16 г
9 переправ щотижнево
тривалістю 7 г
2 переправи щотижнево
тривалістю 26 г
2 переправи щотижнево
тривалістю 33 г 30 хв

Італія < > Іспанія

Італія < > Марокко

Італія < > Сардинія

Італія < > Сицилія

Італія < > Туніс

Марокко < > Іспанія

Сардинія < > Іспанія

Сицилія < > Туніс

Grimaldi Lines Альтернативні маршрути та оператори

© Direct Ferries Ltd