Оператор Moby Lines пропонує Вам кожного дня і кожного сезону судноплавство, гарантоване 130 роками традицій і досвіду в індустрії поромних перевезень.

З перевізником Moby Lines Ви можете подорожувати в комфорті, яким зазвичай славляться круїзні лайнери, між Італією, Сардинією, Корсикою і Ельбою.

З Moby Lines Ви не просто подорожуєте - Ви по-справжньому відпочиваєте від моменту першого Вашого кроку на борту! Поїздка з Moby означає комфортну подорож в приємній, спокійній атмосфері. Переконайтеся на власному досвіді, який чудовий поромний парк буде до Ваших послуг в компанії Moby Lines.

З можливістю вибору з численних портів і маршрутів, і незалежно від напряму Вашої подорожі, Moby Lines зроблять Вашу подорож приємною.

Швидкі круїзні пороми, які обладнані спеціальними архітектурними вишукуваннями і винятковим інтер'єром, Moby Lines - Moby Aki, Moby Wonder і Moby Freedom відрізняються кожен своїм характером, відбитим в атмосфері на борту, яка виконує всі Ваші бажання.

Коли Ви подорожуєте з Moby Lines, Ви потрапите в пункт призначення так швидко, що будете шкодувати, що провели на борту так мало часу.

З directferries.com.ua Ви можете подивитися розклади поромних сполучень Moby Lines, забронювати квиток на пором Moby Lines або знайти ціну на квитки компанії Moby Lines онлайн.


Moby Lines

Moby Lines - Маршрути

7 переправ щотижнево
тривалістю 6 г 30 хв
7 переправ щотижнево
тривалістю 4 г 5 хв
4 переправи щоденно
тривалістю 30 хв
7 переправ щотижнево
тривалістю 5 г
11 переправ щотижнево
тривалістю 10 г 30 хв
14 переправ щотижнево
тривалістю 6 г 30 хв
8 переправ щотижнево
тривалістю 5 г
12 переправ щоденно
тривалістю 1 г

Moby Lines Альтернативні маршрути та оператори

© Direct Ferries Ltd