Карта поромних сполучень Мальорка Менорка

Як забронювати паром з Мальорки до Менорки

Знайти найкращі тарифи на пороми з Мальорки до Менорки - це швидко і просто, коли Ви шукаєте за допомогою нашого сервісу для порівняння тарифів.

Ми порівнюємо всі схожі поромні сполучення, що відправляються близько до вказаного Вами часу, що дає Вам можливість обрати найнижчий тариф для Вашого маршруту. Просто оберіть потрібне Вам поромне сполучення з Мальорки до Менорки з меню, кількість пасажирів та натисніть на пошук!

Якщо Ви хочете подивитися повну мережу поромних сполучень, тоді пройдіть на сторінку Пороми до Менорки.
Мальорка
Мальорка
Пороми до Менорка
Менорка

Про Мальорка:

Майорка є частиною Балеарських островів у Середземному морі біля східного узбережжя Іспанії. Як і інші Балеарські острови, наприклад, Ібіца, Форментера і Менорка, Майорка - це дуже популярний туристичний напрямок.
Крім столиці острова, Пальми, також популярні курорти міста Вальдемоса, Серра-де-Трамунтана і Сольер. На півночі, в Алькудіа, можна знайти римські руїни, з мису Форментор відкривається приголомшливий вид, тут також знаходиться привабливе місто і порт Польенса. На південному заході варто відвідати курорт Санта Понса, порт Андрач і елітний яхт-клуб в Пуерто Порталс. Курорти східного узбережжя включають Кала Дор і спокійне колишне рибальське село Порто Колом.

про Менорку:

Острів Менорка (відомий також як Мінорка), що входить до складу Балеарських островів в західному Середземномор'ї, отримав свою назву тому, що він менше, ніж сусідній острів Майорка.
Завдяки своїй незайманій природі, Менорка дозволяє туристам провести більш пригодницький відпочинок і можливість отримати новий досвід і враження. Незважаючи на свій невеликий розмір в порівнянні з іншими іспанськими островами, кількість місцевих пляжів (80) така саме як на Ібіці і Майорці разом узятих.

© Direct Ferries Ltd