Карта поромних сполучень Іспанія Менорка

Як забронювати паром з Іспанії до Менорки

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Іспанії до Менорки на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Іспанії до Менорки, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Іспанії до Менорки, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Менорки з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Менорки.
Іспанія
Іспанія
Пороми до Менорка
Менорка

про Іспанію:

Іспанія складається з сімнадцяти автономних областей з власним бюджетом, урядом і міністерством культури. Це пояснює величезну різноманітність цієї дивовижної країни в природі, мові, художніх традиціях і в культурі взагалі.

Кожного разу перебуваючи в Іспанії, Ви помітите пристрасть іспанців до життя і зрозумієте, чому Іспанія дуже відома своїм нічним життям і регіональними святами.
Відвідати Іспанію варто для того, щоб відкрити для себе красу архітектури і пам'ятників в прекрасних і живих містах, таких як Барселона, Мадрид, Валенсія, Севілья, Гранада, Більбао і багатьох інших.
Для більшості відвідувачів природа і узбережжя Іспанії теж чарівні і різноманітні. Зелена Галісія, посушливі рівнини Кастилії, або схожі на пустелі ландшафти Альмерії. Іспанія також є однією з найбільш гористих країн Європи, де є чудові пішохідні стежки і дика природа - перш за все в Пікос-де-Еуропа і в Піренеях. Звичайно, варто відвідати великі виноробні регіони для дегустації відмінних вин Іспанії. Для пляжного відпочинку варто відвідати прекрасне узбережжя з піщаними пляжами Коста-де-ла-Лус і Коста-дель-Соль, бухти на узбережжі Коста Брава і прохолодні атлантичні води Кантабрії. А для того, щоб спробувати іспанську кухню (тапас, паелью, сангрію і багато іншого) і отримати здорову засмагу, можна відвідати Балеарські або Канарські острови.

про Менорку:

Острів Менорка (відомий також як Мінорка), що входить до складу Балеарських островів в західному Середземномор'ї, отримав свою назву тому, що він менше, ніж сусідній острів Майорка.
Завдяки своїй незайманій природі, Менорка дозволяє туристам провести більш пригодницький відпочинок і можливість отримати новий досвід і враження. Незважаючи на свій невеликий розмір в порівнянні з іншими іспанськими островами, кількість місцевих пляжів (80) така саме як на Ібіці і Майорці разом узятих.

© Direct Ferries Ltd