Про пороми до Німеччини

Порівняйте Пороми до Німеччини на сайті direct ferries прямо зараз, щоб заощадити на подорожі. Завдяки доступу до всіх відправлень та до найкращих тарифів на всі поромні переправи до Німеччини, Ви можете бути впевнені, що зможете знайти відповідну поромну переправу за найнижчими цінами.

В даний час ми пропонуємо пороми до Німеччини за приблизно 15 маршрутами з вибором із 527 переправ щотижня. Оберіть місце відправлення в нашій системі 'Пошук тарифів', щоб порівняти і зберегти пропозиції, що Вас зацікавили.
Німеччина
Німеччина
Пороми до Німеччина
Німеччина
Німеччина

про Німеччину:

Більш ніж десять років після возз'єднання, Німеччина і її відвідувачі пожинають плоди єдності. Величезні інвестиції в інфраструктуру та сферу обслуговування стирають не тільки кордони часів холодної війни: шрами, спричинені Другою світовою війною теж нарешті зникають. Багато що змінилося, але туристи, які відвідують Німеччину не в перший раз, все одно знайдуть те, що більшості завжди доводиться до смаку - ресторани, де подають величезні порції Sauerbraten (печеня з яловичини) або ж Biergarten (пивний сад), з бездонними бочками світлого або пшеничного пива.

Після того, як ви перестанете оцінювати Німеччину в діапазоні схід-захід, ви побачите Німеччину очима німців і зрозумієте, що кожен німецький регіон відрізняється власним діалектом, продуктами харчування, традиціями та історією. Щоб у цьому переконатися, достатньо просто відвідати якнайбільше німецьких регіонів. Німеччина відмінно використовує свої сильні сторони: елегантність і шарм великих міст, маленькі містечка, що виглядають як на листівці, фестивалів зі збору урожаю в язичницькому стилі, багатство мистецтва і культури, а також чудові лісові масиви, красиві замки, вишукані вина і пиво - все для Вашого задоволення.

Перебуваючи в серці Європи, Німеччина сильно вплинула на історію континенту, від Карла Великого і Священної Римської імперії до Німецької імперії Отто фон Бісмарка, нацизму, зведення і знесення Берлінської стіни. Жодна інша нація не зробила такого впливу, будь то позитивного чи негативного, на розвиток Європи.

Пороми до Німеччини з Швеції

7 переправ щотижнево
тривалістю 14 г 30 хв
Stena Line
19 переправ щотижнево
тривалістю 9 г
Finnlines
3 переправи щоденно
тривалістю 6 г
Stena Line
20 переправ щотижнево
тривалістю 6 г
TT Line
3 переправи щоденно
тривалістю 4 г 15 хв
Stena Line
16 переправ щотижнево
тривалістю 7 г 45 хв
TT Line

Пороми до Німеччини з Данії

Пороми до Німеччини з Фінляндії

Пороми до Німеччини з Литви

Пороми до Німеччини з Латвії

Пороми до Німеччини з Норвегії

Пороми до Німеччини з Борнхольму

Пороми до Німеччини з Росії

© Direct Ferries Ltd