Карта поромних сполучень Латвія Німеччина

Як забронювати паром з Латвії до Німеччини

Порівняйте пороми з Латвії до Німеччини швидко і просто з directferries.com.ua. Наш сервіс порівняння цін шукає найдешевші тарифи, близькі до часу Вашої поїздки, щоб Ви могли знайти найбільш підходящий пором з Латвії до Німеччини.

Ми не просто пропонуємо пороми з Латвії до Німеччини, тому якщо Ви не знайдете нічого підходящого і хотіли б продовжити пошук, спробуйте пройти на нашу сторінку Пороми до Німеччини.
Латвія
Латвія
Пороми до Німеччина
Німеччина

про Латвію:

Історія Латвії, як і сусідній Естонії, складається переважно з окупації. Корінні прибалти були захоплені на початку XIII століття німецькими лицарями-хрестоносцями, які поневолили їх для прийняття християнства. Німці продовжували домінувати над обома землями навіть після того, як політичний контроль перейшов до Речі Посполитої, потім до Швеції і, нарешті, до Росії. У другій половині XIX століття латиші почали відновлювати свою ідентичність і, нарешті, досягли незалежності в 1918-20 роках після війни, в якій - за допомогою естонців - вони відбилися від росіян і від німців. Ця насилу добута незалежність була перервана радянською анексією в 1940 році. Коли тиск СРСР наприкінці 1980-х ослаб, серед латишів почастішали заклики до більшої автономії, а потім і до повної незалежності, а в середині 1991 року, після спроби державного перевороту проти Горбачова, Латвія оголосила про свою незалежність вдруге.
Наразі Латвія займається переходом економіки до приватної власності і намагається отямитися після радянської епохи застою. Крім шкоди для навколишнього середовища, спадщиною радянської окупації в Латвії стало тридцять відсотків російського населення.

про Німеччину:

Більш ніж десять років після возз'єднання, Німеччина і її відвідувачі пожинають плоди єдності. Величезні інвестиції в інфраструктуру та сферу обслуговування стирають не тільки кордони часів холодної війни: шрами, спричинені Другою світовою війною теж нарешті зникають. Багато що змінилося, але туристи, які відвідують Німеччину не в перший раз, все одно знайдуть те, що більшості завжди доводиться до смаку - ресторани, де подають величезні порції Sauerbraten (печеня з яловичини) або ж Biergarten (пивний сад), з бездонними бочками світлого або пшеничного пива.

Після того, як ви перестанете оцінювати Німеччину в діапазоні схід-захід, ви побачите Німеччину очима німців і зрозумієте, що кожен німецький регіон відрізняється власним діалектом, продуктами харчування, традиціями та історією. Щоб у цьому переконатися, достатньо просто відвідати якнайбільше німецьких регіонів. Німеччина відмінно використовує свої сильні сторони: елегантність і шарм великих міст, маленькі містечка, що виглядають як на листівці, фестивалів зі збору урожаю в язичницькому стилі, багатство мистецтва і культури, а також чудові лісові масиви, красиві замки, вишукані вина і пиво - все для Вашого задоволення.

Перебуваючи в серці Європи, Німеччина сильно вплинула на історію континенту, від Карла Великого і Священної Римської імперії до Німецької імперії Отто фон Бісмарка, нацизму, зведення і знесення Берлінської стіни. Жодна інша нація не зробила такого впливу, будь то позитивного чи негативного, на розвиток Європи.

© Direct Ferries Ltd