DFDS Lisco пропонує регулярні пасажирські та вантажні поромні перевезення, що з'єднують Литву, Німеччину, Швецію, Латвію і Росію.

Цей поромний оператор був створений на основі литовської судноплавної компанії в 2001 році і до 2006 року обслуговував поромні сполучення під назвою Lisco Baltic Service.

Оператор DFDS LISCO володіє поромним парком з 6 кораблів - Maxima, Optima, Baltic Amber, Patria, Kaunas і Vilnius, які були створені, щоб запропонувати максимальний комфорт і першокласні враження.

На борту Ви знайдете великий вибір розміщення, включаючи комфортабельні каюти з видом на море і широкий вибір зручностей, включаючи ресторани самообслуговування і а la carte, а також бари, спеціальні ігрові майданчики для дітей і магазини duty free, а також інші зручності, які очікуються від сучасної поромної компанії такого розміру.

З directferries.com.ua Ви можете подивитися розклад поромних сполучень DFDS Lisco, забронювати квиток на пором DFDS Lisco або знайти ціну на квитки компанії DFDS Lisco онлайн.


DFDS Lisco

DFDS Lisco - Маршрути

10 переправ щотижнево
тривалістю 9 г 30 хв
7 переправ щотижнево
тривалістю 12 г
6 переправ щотижнево
тривалістю 21 г
© Direct Ferries Ltd