Карта поромних сполучень Норвегія Німеччина

Як забронювати паром з Норвегії до Німеччини

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з Норвегії до Німеччини протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з Норвегії до Німеччини дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з Норвегії до Німеччини, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Німеччини, щоб знайти пороми з інших країн.
Норвегія
Норвегія
Пороми до Німеччина
Німеччина

Пороми з Норвегія до Німеччина

про Норвегію:

Два століття набігів вікінгів в Європу скоротилося після прийняття християнства королем Олафом Трюггвасоном в 994 році. Перехід норвезького королівства до християнства відбувся протягом декількох десятиліть. У 1397 році Норвегія була включена в союз з Данією, який проіснував протягом більше чотирьох століть. У 1814 році норвежці чинили опір передачі своєї країни під патронат Швеції, а потім прийняли нову конституцію.

Зростання націоналізму в XIX столітті призвело до референдуму 1905 про надання Норвегії незалежності. Норвегія оголосила про свій нейтралітет на початку Другої світової війни, але, тим не менш, протягом п'яти років країна була окупована нацистською Німеччиною (1940-45). У 1949 році Норвегія вийшла з нейтралітету і стала членом НАТО. Відкриття родовищ нафти і газу в прилеглих водах в кінці 1960-х років покращило економічний стан Норвегії.
Наразі акцент в країні робиться на систему соціального забезпечення і планування майбутнього, коли запаси нафти будуть вичерпано.

Норвегія - це перш за все країна для любителів природи. Тим не менш, вона також пропонує багатий культурний досвід для тих, хто прагне наслідувати по стопах вікінгів, а також знаменитостей, таких, як художник Едвард Мунк. Ви можете помилуватися дивовижними красотами норвезької сільській місцевості, з її незліченними крутими долинами, високогірними озерами і неймовірними краєвидами.

про Німеччину:

Більш ніж десять років після возз'єднання, Німеччина і її відвідувачі пожинають плоди єдності. Величезні інвестиції в інфраструктуру та сферу обслуговування стирають не тільки кордони часів холодної війни: шрами, спричинені Другою світовою війною теж нарешті зникають. Багато що змінилося, але туристи, які відвідують Німеччину не в перший раз, все одно знайдуть те, що більшості завжди доводиться до смаку - ресторани, де подають величезні порції Sauerbraten (печеня з яловичини) або ж Biergarten (пивний сад), з бездонними бочками світлого або пшеничного пива.

Після того, як ви перестанете оцінювати Німеччину в діапазоні схід-захід, ви побачите Німеччину очима німців і зрозумієте, що кожен німецький регіон відрізняється власним діалектом, продуктами харчування, традиціями та історією. Щоб у цьому переконатися, достатньо просто відвідати якнайбільше німецьких регіонів. Німеччина відмінно використовує свої сильні сторони: елегантність і шарм великих міст, маленькі містечка, що виглядають як на листівці, фестивалів зі збору урожаю в язичницькому стилі, багатство мистецтва і культури, а також чудові лісові масиви, красиві замки, вишукані вина і пиво - все для Вашого задоволення.

Перебуваючи в серці Європи, Німеччина сильно вплинула на історію континенту, від Карла Великого і Священної Римської імперії до Німецької імперії Отто фон Бісмарка, нацизму, зведення і знесення Берлінської стіни. Жодна інша нація не зробила такого впливу, будь то позитивного чи негативного, на розвиток Європи.

© Direct Ferries Ltd