Карта поромних сполучень Литва Німеччина

Як забронювати паром з Литви до Німеччини

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Литви до Німеччини з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Литви до Німеччини, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Литви до Німеччини, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Німеччини з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Німеччини.
Литва
Литва
Пороми до Німеччина
Німеччина

Пороми з Литва до Німеччина

про Литву:

На відміну від своїх балтійських сусідів, Литва була досить незалежною державою. Відбивши навала німецького ордена мечоносців в 1236 році, литовці об'єдналися в єдину державу під великим князем Гедиміном (1316-1341). Люблінська унія 1569 року створила єдину польсько-литовську державу
Річ Посполита, яка досягла свого зеніту під час правління Стефана Баторія. Велика Північна війна 1700-1721 рр., під час якої Річ Посполита, Росія та Швеція воювали за контроль над Балтикою, привела країну до спустошення, і до кінця XVIII століття більша частина Литви опинилася під впливом руських. Повстання в 1830 і 1863 рр. передвіщували зростання націоналістичних настроїв, а капітуляція Росії в Першій світовій війні дозволила литовцям відновити свою незалежність, хоча вже в 1940 Литва була анексована СРСР.
Під час Перебудови кінця 80-х років, заклики до автономії привели до проголошення Литвою незалежності в березні 1990 року, набагато раніше за інших Балтійських країн. Боротьба за незалежність загострилася 11 січня 1991, коли радянські війська вбили чотирнадцять чоловік в Вільнюської телевежі, але остаточну незалежність Литва знайшла після розпаду СРСР у серпні 1991.

про Німеччину:

Більш ніж десять років після возз'єднання, Німеччина і її відвідувачі пожинають плоди єдності. Величезні інвестиції в інфраструктуру та сферу обслуговування стирають не тільки кордони часів холодної війни: шрами, спричинені Другою світовою війною теж нарешті зникають. Багато що змінилося, але туристи, які відвідують Німеччину не в перший раз, все одно знайдуть те, що більшості завжди доводиться до смаку - ресторани, де подають величезні порції Sauerbraten (печеня з яловичини) або ж Biergarten (пивний сад), з бездонними бочками світлого або пшеничного пива.

Після того, як ви перестанете оцінювати Німеччину в діапазоні схід-захід, ви побачите Німеччину очима німців і зрозумієте, що кожен німецький регіон відрізняється власним діалектом, продуктами харчування, традиціями та історією. Щоб у цьому переконатися, достатньо просто відвідати якнайбільше німецьких регіонів. Німеччина відмінно використовує свої сильні сторони: елегантність і шарм великих міст, маленькі містечка, що виглядають як на листівці, фестивалів зі збору урожаю в язичницькому стилі, багатство мистецтва і культури, а також чудові лісові масиви, красиві замки, вишукані вина і пиво - все для Вашого задоволення.

Перебуваючи в серці Європи, Німеччина сильно вплинула на історію континенту, від Карла Великого і Священної Римської імперії до Німецької імперії Отто фон Бісмарка, нацизму, зведення і знесення Берлінської стіни. Жодна інша нація не зробила такого впливу, будь то позитивного чи негативного, на розвиток Європи.

© Direct Ferries Ltd