Карта поромних сполучень Сицилія Туніс

Як забронювати паром з Сицилії до Тунісу

Знайти найкращі тарифи на пороми з Сицилії до Тунісу - це швидко і просто, коли Ви шукаєте за допомогою нашого сервісу для порівняння тарифів.

Ми порівнюємо всі схожі поромні сполучення, що відправляються близько до вказаного Вами часу, що дає Вам можливість обрати найнижчий тариф для Вашого маршруту. Просто оберіть потрібне Вам поромне сполучення з Сицилії до Тунісу з меню, кількість пасажирів та натисніть на пошук!

Якщо Ви хочете подивитися повну мережу поромних сполучень, тоді пройдіть на сторінку Пороми до Тунісу.
Сицилія
Сицилія
Пороми до Туніс
Туніс

про Сицилію:

Сицилія - це автономний регіон в Італії і за сумісництвом найбільший острів у Середземному морі. Сицилія була колонізована поселенцями з Карфагена і греками, починаючи з VIII століття до нашої ери. Найбільш значна грецька колонія була заснована в місті Сіракузи близько 735 року до н. е. Іншими важливими грецькими колоніями були Джела, Агрідженто, Селинунте, Гімера і Мессіна. Ці міста-держави були важливою частиною класичної грецької цивілізації, яка включала Сицилію як частина Великої Греції - наприклад, Емпедокл і Архімед походили із Сицилії.
Сицилійська політика була пов'язана з політикою в самій Греції, яка, наприклад, привела Афіни до розгромної сицилійської експедиції під час Пелопоннеської війни.
Розташований поруч з Катанією вулкан Етна, найвищий вулкан в Європі, досягає 3330 м у висоту. Ліпарські острови на півночі є адміністративною частиною Сицилії, так само, як Егадські острови і острів Пантеллерія на заході, острів Устіка на північному заході, і Пелагські острова на південному заході.

Про Туніс:

Туніс - це країна, розташована на середземноморському узбережжі Північної Африки. Це сама східна і найменша з країн, розташованих уздовж гірської системи Атлас; межує з Алжиром на заході і Лівією на півдні і сході. Сорок відсотків території країни складається з пустелі Сахара, а інша частина складається з особливо родючих грунтів з легко доступним морським узбережжям. Ця арабо-берберська нація є однією з найліберальніших в ісламському світі: алкоголь знаходиться у вільному доступі, а жінкам дано більше прав. Столиця Туніс відображає різноманітність країни. Його французьке колоніальне минуле досі має великий вплив (країна отримала незалежність лише в 1956 р.), що найбільш очевидно в місцевій кухні, яка поєднує витонченість французького стилю з арабськими спеціями.
З моменту здобуття незалежності, Туніс, спочатку під 30-річним правлінням Хабіба Бургиба, а потім під управлінням урядів на чолі з Зін ель-Абідін Бен Алі, який був президентом до революції 2011 року, проводив політику, спрямовану на запобігання ісламського фундаменталізму. Туніс також є однією з найбільш розвинутих арабських країн щодо прав жінок, і на сьогоднішній день є найбільш успішною країною в регіоні з економічної точки зору.

© Direct Ferries Ltd