Про пороми до Швеції

Direct Ferries пропонує повний асортимент квитків на Пороми до Швеції на всіх маршрутах з провідними поромними компаніями Європи. Знайдіть діючий розклад і ціну потрібного Вам Порома до Швеції, обравши потрібний маршрут в системі пошуку, кількість пасажирів, і потім натиснувши на кнопку пошуку.

Якщо Ви шукаєте Пороми до Швеції, то у нас Ви зможете обрати з великої пропозиції переправ, починаючи від найкоротших і найдешевших, закінчуючи тривалими і розкішними. Для отримання більш детальної інформації щодо кожного порому до Швеції або про поромні компанії, будь ласка, натисніть на посилання нижче.
Швеція
Швеція
Пороми до Швеція
Швеція
Швеція

про Швецію:

Швеція досягла завидного рівня життя в змішаній системі високотехнологічного капіталізму і великих соціальних допомог. Вона має сучасну систему розподілу, відмінні внутрішні і зовнішні комунікації та кваліфіковану робочу силу.

Будучи військовою міццю в XVII столітті, Швеція не брала участь у війнах протягом майже двох століть. Нейтралітет був збережений в обох світових війнах.

Швеція є великою, географічно різноманітної і, на подив, досить маловідомої країною. Віддаляючись від порівняно густонаселеного півдня, не так вже й часто можна зустріти людей. На західному узбережжі розташовуються безліч історичних портів - Гетеборг, Хельсінгборг і Мальме, який тепер пов'язаний мостом з Копенгагеном.

Столиця Швеції, Стокгольм, найбільш приваблює туристів, завдяки своїй монументальній архітектурі, прекрасним музеям і нічним клубам.

Центральна та північна Швеція нібито зійшли з туристичних брошур: великі ділянки лісу, невичерпні озера - близько 96 000 - і деякі з кращих маршрутів для піших походів в Європі. Два залізничних маршрута пов'язують цю місцевість з півднем.

Пороми до Швеції з Німеччини

7 переправ щотижнево
тривалістю 14 г 30 хв
Stena Line
3 переправи щоденно
тривалістю 6 г
Stena Line
20 переправ щотижнево
тривалістю 6 г 15 хв
TT Line
3 переправи щоденно
тривалістю 4 г 15 хв
Stena Line
16 переправ щотижнево
тривалістю 7 г 45 хв
TT Line
18 переправ щотижнево
тривалістю 8 г 45 хв
Finnlines

Пороми до Швеції з Аландських островів

Пороми до Швеції з Данії

Пороми до Швеції з Польщи

Пороми до Швеції з Фінляндії

Пороми до Швеції з Литви

Пороми до Швеції з Естонії

Пороми до Швеції з Латвії

Пороми до Швеції з Борнхольму

Пороми до Швеції з Норвегії

Пороми до Швеції з Росії

© Direct Ferries Ltd