Карта поромних сполучень Норвегія Швеція

Як забронювати паром з Норвегії до Швеції

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з Норвегії до Швеції протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з Норвегії до Швеції дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з Норвегії до Швеції, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Швеції, щоб знайти пороми з інших країн.
Норвегія
Норвегія
Пороми до Швеція
Швеція

Пороми з Норвегія до Швеція

про Норвегію:

Два століття набігів вікінгів в Європу скоротилося після прийняття християнства королем Олафом Трюггвасоном в 994 році. Перехід норвезького королівства до християнства відбувся протягом декількох десятиліть. У 1397 році Норвегія була включена в союз з Данією, який проіснував протягом більше чотирьох століть. У 1814 році норвежці чинили опір передачі своєї країни під патронат Швеції, а потім прийняли нову конституцію.

Зростання націоналізму в XIX столітті призвело до референдуму 1905 про надання Норвегії незалежності. Норвегія оголосила про свій нейтралітет на початку Другої світової війни, але, тим не менш, протягом п'яти років країна була окупована нацистською Німеччиною (1940-45). У 1949 році Норвегія вийшла з нейтралітету і стала членом НАТО. Відкриття родовищ нафти і газу в прилеглих водах в кінці 1960-х років покращило економічний стан Норвегії.
Наразі акцент в країні робиться на систему соціального забезпечення і планування майбутнього, коли запаси нафти будуть вичерпано.

Норвегія - це перш за все країна для любителів природи. Тим не менш, вона також пропонує багатий культурний досвід для тих, хто прагне наслідувати по стопах вікінгів, а також знаменитостей, таких, як художник Едвард Мунк. Ви можете помилуватися дивовижними красотами норвезької сільській місцевості, з її незліченними крутими долинами, високогірними озерами і неймовірними краєвидами.

про Швецію:

Швеція досягла завидного рівня життя в змішаній системі високотехнологічного капіталізму і великих соціальних допомог. Вона має сучасну систему розподілу, відмінні внутрішні і зовнішні комунікації та кваліфіковану робочу силу.

Будучи військовою міццю в XVII столітті, Швеція не брала участь у війнах протягом майже двох століть. Нейтралітет був збережений в обох світових війнах.

Швеція є великою, географічно різноманітної і, на подив, досить маловідомої країною. Віддаляючись від порівняно густонаселеного півдня, не так вже й часто можна зустріти людей. На західному узбережжі розташовуються безліч історичних портів - Гетеборг, Хельсінгборг і Мальме, який тепер пов'язаний мостом з Копенгагеном.

Столиця Швеції, Стокгольм, найбільш приваблює туристів, завдяки своїй монументальній архітектурі, прекрасним музеям і нічним клубам.

Центральна та північна Швеція нібито зійшли з туристичних брошур: великі ділянки лісу, невичерпні озера - близько 96 000 - і деякі з кращих маршрутів для піших походів в Європі. Два залізничних маршрута пов'язують цю місцевість з півднем.

© Direct Ferries Ltd