Карта поромних сполучень Литва Швеція

Як забронювати паром з Литви до Швеції

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Литви до Швеції з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Литви до Швеції, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Литви до Швеції, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Швеції з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Швеції.
Литва
Литва
Пороми до Швеція
Швеція

Пороми з Литва до Швеція

про Литву:

На відміну від своїх балтійських сусідів, Литва була досить незалежною державою. Відбивши навала німецького ордена мечоносців в 1236 році, литовці об'єдналися в єдину державу під великим князем Гедиміном (1316-1341). Люблінська унія 1569 року створила єдину польсько-литовську державу
Річ Посполита, яка досягла свого зеніту під час правління Стефана Баторія. Велика Північна війна 1700-1721 рр., під час якої Річ Посполита, Росія та Швеція воювали за контроль над Балтикою, привела країну до спустошення, і до кінця XVIII століття більша частина Литви опинилася під впливом руських. Повстання в 1830 і 1863 рр. передвіщували зростання націоналістичних настроїв, а капітуляція Росії в Першій світовій війні дозволила литовцям відновити свою незалежність, хоча вже в 1940 Литва була анексована СРСР.
Під час Перебудови кінця 80-х років, заклики до автономії привели до проголошення Литвою незалежності в березні 1990 року, набагато раніше за інших Балтійських країн. Боротьба за незалежність загострилася 11 січня 1991, коли радянські війська вбили чотирнадцять чоловік в Вільнюської телевежі, але остаточну незалежність Литва знайшла після розпаду СРСР у серпні 1991.

про Швецію:

Швеція досягла завидного рівня життя в змішаній системі високотехнологічного капіталізму і великих соціальних допомог. Вона має сучасну систему розподілу, відмінні внутрішні і зовнішні комунікації та кваліфіковану робочу силу.

Будучи військовою міццю в XVII столітті, Швеція не брала участь у війнах протягом майже двох століть. Нейтралітет був збережений в обох світових війнах.

Швеція є великою, географічно різноманітної і, на подив, досить маловідомої країною. Віддаляючись від порівняно густонаселеного півдня, не так вже й часто можна зустріти людей. На західному узбережжі розташовуються безліч історичних портів - Гетеборг, Хельсінгборг і Мальме, який тепер пов'язаний мостом з Копенгагеном.

Столиця Швеції, Стокгольм, найбільш приваблює туристів, завдяки своїй монументальній архітектурі, прекрасним музеям і нічним клубам.

Центральна та північна Швеція нібито зійшли з туристичних брошур: великі ділянки лісу, невичерпні озера - близько 96 000 - і деякі з кращих маршрутів для піших походів в Європі. Два залізничних маршрута пов'язують цю місцевість з півднем.

© Direct Ferries Ltd