Про пороми до Шетландських островів

Direct Ferries пропонує повний асортимент квитків на Пороми до Шетландських островів на всіх маршрутах з провідними поромними компаніями Європи. Знайдіть діючий розклад і ціну потрібного Вам Порома до Шетландських островів, обравши потрібний маршрут в системі пошуку, кількість пасажирів, і потім натиснувши на кнопку пошуку.

Якщо Ви шукаєте Пороми до Шетландських островів, то у нас Ви зможете обрати з великої пропозиції переправ, починаючи від найкоротших і найдешевших, закінчуючи тривалими і розкішними. Для отримання більш детальної інформації щодо кожного порому до Шетландських островів або про поромні компанії, будь ласка, натисніть на посилання нижче.
Шетландські острови
Шетландські острови
Пороми до Шетландські острови
Шетландські острови
Шетландські острови

Про Шетландські острови:

Шетландські острови являють собою архіпелаг, розташований на північному сході від Шотландії, об'єднуючий близько 16 населених островів.
Найбільший острів назвается Мейнленд ("Головний острів"), він також є найбільшим з усіх шотландських островів. Клімат на архіпелазі океанічний, з довгою і м'якою зимою, а також коротким і прохолодним літом. Тут живе безліч морських тварин, наприклад, кити, видри і тюлені, а також ці острови відомі на весь світ своїми пташиними базарами.

Пороми до Шетландських островів з Шотландії

Пороми до Шетландських островів з Оркнейських островів

© Direct Ferries Ltd