Карта поромних сполучень Шотландія Шетландські острови

Як забронювати паром з Шотландії до Шетландських островів

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Шотландії до Шетландських островів з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Шотландії до Шетландських островів, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Шотландії до Шетландських островів, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Шетландських островів з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Шетландських островів.
Шотландія
Шотландія
Пороми до Шетландські острови
Шетландські острови

Пороми з Шотландія до Шетландські острови

про Шотландію:

Шотландія є найпівнічної із чотирьох країн, що складають Об'єднане Королівство Великобританії та Північної Ірландії, має сухопутний кордон з Англією довжиною 60 миль на півдні і є відділена від Північної Ірландії Північним каналом Ірландського моря.

Шотландія є динамічною, захоплюючою країною, з широким спектром культур і надзвичайно багатою спадщиною.

Великий спектр визначних пам'яток і різних заходів в такій маленькій країні робить Шотландію надзвичайно популярним туристичним напрямом.

Незалежно від того, чи будете Ви у складі організованого туру або ж будете подорожувати у своєму власному темпі, Ви зможете насолоджуватися незабутніми розвагами в містах, насолоджуватися багатством художньої та культурної діяльності протягом усього року, спробувати деякі з кращих кухонь у світі, вивчити драматичну і барвисту історію країни і природної спадщини, залишатися глядачем з боку, або ж грати більш активну роль в найрізноманітніших спортивних заходах.

Про Шетландські острови:

Шетландські острови являють собою архіпелаг, розташований на північному сході від Шотландії, об'єднуючий близько 16 населених островів.
Найбільший острів назвается Мейнленд ("Головний острів"), він також є найбільшим з усіх шотландських островів. Клімат на архіпелазі океанічний, з довгою і м'якою зимою, а також коротким і прохолодним літом. Тут живе безліч морських тварин, наприклад, кити, видри і тюлені, а також ці острови відомі на весь світ своїми пташиними базарами.

© Direct Ferries Ltd