Парк компанії NorthLink, що складається з відмінних поромів, пропонує дуже високі стандарти комфорту і відповідає всім стандартам безпеки.

Ваша морська поїздка буде безпечним, розкішним і приємним досвідом. Частота і розклад відправлень були ретельно складені для Вашої зручності, щоб зробити подорож до північних островів більш простою і приємною, ніж будь-коли раніше.

Їх обширний графік робить подорож на Оркнейські і Шетландські острови більш зручним, ніж будь-коли раніше. З Northlink Ви можете обрати з трьох щоденних переправ з Скрабстера (близько Терса) в Стромнессі на Оркнейських островах, або нічне відправлення з Абердіна в Лервік на Шетландських островах - з чотирма переправами, що йдуть через столицю Оркнейських островів - Керкуолл. Пороми було спроектовано і побудовано за найвищими стандартами з точки зору безпеки та комфорту.

Їхні ресторани a la carte і зі самообслуговуванням пропонують широкий вибір меню з місцевих продуктів. Кожен паром також надає просторі кімнати відпочинку, бари, дитячі ігрові майданчики і зручні ванні кабіни. Сучасний кінотеатр, який показує останні релізи, доступний на більш довгих маршрутах.


Northlink Ferries

Northlink Ferries - Маршрути

7 переправ щотижнево
тривалістю 12 г
4 переправи щотижнево
тривалістю 6 г
4 переправи щотижнево
тривалістю 5 г 30 хв
3 переправи щоденно
тривалістю 1 г 30 хв
© Direct Ferries Ltd