Карта поромних сполучень Оркнейські острови Шетландські острови

Як забронювати паром з Оркнейських островів до Шетландських островів

На нашій сторінці про пороми з Оркнейських островів до Шетландських островів Ви зможете знайти всю потрібну Вам інформацію, щоб вибрати ідеально підходящу Вам поромну переправу до Шетландських островів.

Наш сервіс порівняння поромних пропозицій дозволить Вам порівняти розклади поромів і ціни на всі поромні сполучення з Оркнейських островів до Шетландських островів, так що Ви обов'язково знайдете відповідну поромну переправу за розумною ціною!

Скористайтеся нашою пошуковою системою вартості (ліворуч), щоб дізнатися ціну за квиток на пором з Оркнейських островів до Шетландських островів, або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Шетландських островів, щоб знайти пороми з інших країн.
Оркнейські острови
Оркнейські острови
Пороми до Шетландські острови
Шетландські острови

Пороми з Оркнейські острови до Шетландські острови

Про Оркнейські острови:

Оркнейські острови - це група з 70 островів, з яких населені лише 20. Острови знаходяться в 10 км від північної частини материкової Шотландії.
Найбільший острів Мейнленд займає площу 523 км² (з 990 км² загальної площі всіх островів). Оркнейські острови варто відвідати, щоб побачити примітні пам'ятники епохи кам'яного віку - Скара-Брей, Гробницю орлів, Коло Бродгара, Мейсхау тощо.
На островах проживає близько 20 000 чоловік, з них близько 15 000 - в Мейнленде.
Оркнейські острови здебільшого низинні, з похилими пейзажами зелених полів, вересом пустки і болотними озерами.

Про Шетландські острови:

Шетландські острови являють собою архіпелаг, розташований на північному сході від Шотландії, об'єднуючий близько 16 населених островів.
Найбільший острів назвается Мейнленд ("Головний острів"), він також є найбільшим з усіх шотландських островів. Клімат на архіпелазі океанічний, з довгою і м'якою зимою, а також коротким і прохолодним літом. Тут живе безліч морських тварин, наприклад, кити, видри і тюлені, а також ці острови відомі на весь світ своїми пташиними базарами.

© Direct Ferries Ltd