Про пороми до Шотландії

З Directferries.com.ua Ви знайдете повний асортимент квитків на Пороми до Шотландії від кращих поромних перевізників цього регіону. Використовуючи нашу унікальну систему порівняння, можна порівняти розклад, тарифи і тривалість поромних переправ до Шотландії за допомогою одного швидкого і зручного пошуку - так Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни і доступних поромів до Шотландії. Наш вибір поромів до Шотландії містить 6 маршрутів і близько 129 переправ щотижня. Перейдіть по посиланнях на різні пороми до Шотландії нижче або порівняйте розклад поромів і ціни прямо зараз, просто ввівши свої дані до нашої системи 'Пошук тарифів'.
Шотландія
Шотландія
Пороми до Шотландія
Шотландія
Шотландія

про Шотландію:

Шотландія є найпівнічної із чотирьох країн, що складають Об'єднане Королівство Великобританії та Північної Ірландії, має сухопутний кордон з Англією довжиною 60 миль на півдні і є відділена від Північної Ірландії Північним каналом Ірландського моря.

Шотландія є динамічною, захоплюючою країною, з широким спектром культур і надзвичайно багатою спадщиною.

Великий спектр визначних пам'яток і різних заходів в такій маленькій країні робить Шотландію надзвичайно популярним туристичним напрямом.

Незалежно від того, чи будете Ви у складі організованого туру або ж будете подорожувати у своєму власному темпі, Ви зможете насолоджуватися незабутніми розвагами в містах, насолоджуватися багатством художньої та культурної діяльності протягом усього року, спробувати деякі з кращих кухонь у світі, вивчити драматичну і барвисту історію країни і природної спадщини, залишатися глядачем з боку, або ж грати більш активну роль в найрізноманітніших спортивних заходах.

Пороми до Шотландії з Північної Ірландії

5 переправ щоденно
тривалістю 2 г 22 хв
Stena Line
14 переправ щотижнево
тривалістю 2 г 15 хв
P&O Irish Sea
7 переправ щоденно
тривалістю 1 г 45 хв
P&O Irish Sea

Пороми до Шотландії з Оркнейських островів

Пороми до Шотландії з Шетландських островів

© Direct Ferries Ltd