Карта поромних сполучень Шетландські острови Шотландія

Як забронювати паром з Шетландських островів до Шотландії

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Шетландських островів до Шотландії на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Шетландських островів до Шотландії, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Шетландських островів до Шотландії, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Шотландії з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Шотландії.
Шетландські острови
Шетландські острови
Пороми до Шотландія
Шотландія

Пороми з Шетландські острови до Шотландія

Про Шетландські острови:

Шетландські острови являють собою архіпелаг, розташований на північному сході від Шотландії, об'єднуючий близько 16 населених островів.
Найбільший острів назвается Мейнленд ("Головний острів"), він також є найбільшим з усіх шотландських островів. Клімат на архіпелазі океанічний, з довгою і м'якою зимою, а також коротким і прохолодним літом. Тут живе безліч морських тварин, наприклад, кити, видри і тюлені, а також ці острови відомі на весь світ своїми пташиними базарами.

про Шотландію:

Шотландія є найпівнічної із чотирьох країн, що складають Об'єднане Королівство Великобританії та Північної Ірландії, має сухопутний кордон з Англією довжиною 60 миль на півдні і є відділена від Північної Ірландії Північним каналом Ірландського моря.

Шотландія є динамічною, захоплюючою країною, з широким спектром культур і надзвичайно багатою спадщиною.

Великий спектр визначних пам'яток і різних заходів в такій маленькій країні робить Шотландію надзвичайно популярним туристичним напрямом.

Незалежно від того, чи будете Ви у складі організованого туру або ж будете подорожувати у своєму власному темпі, Ви зможете насолоджуватися незабутніми розвагами в містах, насолоджуватися багатством художньої та культурної діяльності протягом усього року, спробувати деякі з кращих кухонь у світі, вивчити драматичну і барвисту історію країни і природної спадщини, залишатися глядачем з боку, або ж грати більш активну роль в найрізноманітніших спортивних заходах.

© Direct Ferries Ltd