Карта поромних сполучень Оркнейські острови Шотландія

Як забронювати паром з Оркнейських островів до Шотландії

На нашій сторінці про пороми з Оркнейських островів до Шотландії Ви зможете знайти всю потрібну Вам інформацію, щоб вибрати ідеально підходящу Вам поромну переправу до Шотландії.

Наш сервіс порівняння поромних пропозицій дозволить Вам порівняти розклади поромів і ціни на всі поромні сполучення з Оркнейських островів до Шотландії, так що Ви обов'язково знайдете відповідну поромну переправу за розумною ціною!

Скористайтеся нашою пошуковою системою вартості (ліворуч), щоб дізнатися ціну за квиток на пором з Оркнейських островів до Шотландії, або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Шотландії, щоб знайти пороми з інших країн.
Оркнейські острови
Оркнейські острови
Пороми до Шотландія
Шотландія

Про Оркнейські острови:

Оркнейські острови - це група з 70 островів, з яких населені лише 20. Острови знаходяться в 10 км від північної частини материкової Шотландії.
Найбільший острів Мейнленд займає площу 523 км² (з 990 км² загальної площі всіх островів). Оркнейські острови варто відвідати, щоб побачити примітні пам'ятники епохи кам'яного віку - Скара-Брей, Гробницю орлів, Коло Бродгара, Мейсхау тощо.
На островах проживає близько 20 000 чоловік, з них близько 15 000 - в Мейнленде.
Оркнейські острови здебільшого низинні, з похилими пейзажами зелених полів, вересом пустки і болотними озерами.

про Шотландію:

Шотландія є найпівнічної із чотирьох країн, що складають Об'єднане Королівство Великобританії та Північної Ірландії, має сухопутний кордон з Англією довжиною 60 миль на півдні і є відділена від Північної Ірландії Північним каналом Ірландського моря.

Шотландія є динамічною, захоплюючою країною, з широким спектром культур і надзвичайно багатою спадщиною.

Великий спектр визначних пам'яток і різних заходів в такій маленькій країні робить Шотландію надзвичайно популярним туристичним напрямом.

Незалежно від того, чи будете Ви у складі організованого туру або ж будете подорожувати у своєму власному темпі, Ви зможете насолоджуватися незабутніми розвагами в містах, насолоджуватися багатством художньої та культурної діяльності протягом усього року, спробувати деякі з кращих кухонь у світі, вивчити драматичну і барвисту історію країни і природної спадщини, залишатися глядачем з боку, або ж грати більш активну роль в найрізноманітніших спортивних заходах.

© Direct Ferries Ltd