Карта поромних сполучень Менорка Мальорка

Як забронювати паром з Менорки до Мальорки

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Менорки до Мальорки з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Менорки до Мальорки, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Менорки до Мальорки, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Мальорки з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Мальорки.
Менорка
Менорка
Пороми до Мальорка
Мальорка

про Менорку:

Острів Менорка (відомий також як Мінорка), що входить до складу Балеарських островів в західному Середземномор'ї, отримав свою назву тому, що він менше, ніж сусідній острів Майорка.
Завдяки своїй незайманій природі, Менорка дозволяє туристам провести більш пригодницький відпочинок і можливість отримати новий досвід і враження. Незважаючи на свій невеликий розмір в порівнянні з іншими іспанськими островами, кількість місцевих пляжів (80) така саме як на Ібіці і Майорці разом узятих.

Про Мальорка:

Майорка є частиною Балеарських островів у Середземному морі біля східного узбережжя Іспанії. Як і інші Балеарські острови, наприклад, Ібіца, Форментера і Менорка, Майорка - це дуже популярний туристичний напрямок.
Крім столиці острова, Пальми, також популярні курорти міста Вальдемоса, Серра-де-Трамунтана і Сольер. На півночі, в Алькудіа, можна знайти римські руїни, з мису Форментор відкривається приголомшливий вид, тут також знаходиться привабливе місто і порт Польенса. На південному заході варто відвідати курорт Санта Понса, порт Андрач і елітний яхт-клуб в Пуерто Порталс. Курорти східного узбережжя включають Кала Дор і спокійне колишне рибальське село Порто Колом.

© Direct Ferries Ltd