Про пороми до Ірландії

З Directferries.com.ua Ви знайдете повний асортимент квитків на Пороми до Ірландії від кращих поромних перевізників цього регіону. Використовуючи нашу унікальну систему порівняння, можна порівняти розклад, тарифи і тривалість поромних переправ до Ірландії за допомогою одного швидкого і зручного пошуку - так Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни і доступних поромів до Ірландії. Наш вибір поромів до Ірландії містить 17 маршрутів і близько 239 переправ щотижня. Перейдіть по посиланнях на різні пороми до Ірландії нижче або порівняйте розклад поромів і ціни прямо зараз, просто ввівши свої дані до нашої системи 'Пошук тарифів'.
Ірландія
Ірландія
Пороми до Ірландія
Ірландія
Ірландія

про Ірландію:

Давно минули ті часи, коли Ірландія була однією з найбідніших країн у Європі, а її мещканці бігли до усіх куточків земної кулі в пошуках притулку.

Сьогодні бути ірландцем - це круто, завдяки популярності Corrs, Boyzone і U2, а виразні образи Ірландії проникли до поп-культури по всьому світу.

Ірландія в новому тисячолітті є сучасною, прогресивною європейською країною, і все більше і більше туристів відкривають для себе цей напрямок.

Природа і люди - ось, що призводить до Ірландії більшість туристів. Опинившись тут, навряд чи знайдеться хтось, хто розчарувався в реальності ірландського образу - зелені, з туманним маревом озера, дикі узбережжя зі стрімкими скелями, приємні розмови та бесіди, легкий темп і ритм життя. Що, мабуть, ще дивніше - це різноманітність ірландської сільській місцевості.

З березня 2004 року майже у всіх офісних приміщеннях, барах, ресторанах, кафе тощо, заборонено палити. Готелі та Bed and breakfast не зобов'язані за законом забороняти паління в номерах, хоча багато готелів не вітає курців.

Пороми до Ірландії з Франції

3 переправи щотижнево
тривалістю 18 г 30 хв
Irish Ferries
3 переправи щотижнево
тривалістю 16 г
Stena Line
1 переправа щотижнево
тривалістю 19 г
Irish Ferries
1 переправа щотижнево
тривалістю 17 г 30 хв
Irish Ferries
1 переправа щотижнево
тривалістю 13 г 30 хв
Brittany Ferries
1 переправа щотижнево
тривалістю 22 г 16 хв
LD Lines

Пороми до Ірландії з Шотландії

Пороми до Ірландії з острова Мен

Пороми до Ірландії з Уельсу

Пороми до Ірландії з Англії

© Direct Ferries Ltd