Карта поромних сполучень острів Мен Ірландія

Як забронювати паром з острова Мен до Ірландії

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з острова Мен до Ірландії на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з острова Мен до Ірландії, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з острова Мен до Ірландії, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Ірландії з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Ірландії.
острів Мен
острів Мен
Пороми до Ірландія
Ірландія

Про острів Мен:

Більшість з тих, хто ніколи не був на Острові Мен, і приблизно не знають, де цей острів знаходиться! Відповідь на це питання проста: острів лежить в Ірландському морі, між Англією, Шотландією, Ірландією та Уельсом, менш ніж в 100 км на захід від узбережжя Ланкашир, і сюди дуже легко дістатися, завдяки регулярним повітряним і морським рейсам.
Острів Мен є одним з найкрасивіших місць у Великобританії, з гірським і скелястим ландшафтом. Площа острова - всього 572 км², до яких входять болотисті землі, лісисті ущелини, піщані пляжі, прекрасні замки, вузькоколійна залізниця і кельтські хрести.
Острову Мен вдалося уникнути найгірших наслідків від туристів, що відвідують Британію: тут удосталь панує мир і спокій, незаймані десятки кілометрів узбережжя, частоколи, місця для пікніка та сільські містечка.

І хоча природа тут чудова, основною причиною туристичного потоку є мотогонки, що проводяться тут в перші два тижні червня - безумство швидкості і запах паленої гуми залучають шанувальників мотоспорту з усіх куточків світу.

про Ірландію:

Давно минули ті часи, коли Ірландія була однією з найбідніших країн у Європі, а її мещканці бігли до усіх куточків земної кулі в пошуках притулку.

Сьогодні бути ірландцем - це круто, завдяки популярності Corrs, Boyzone і U2, а виразні образи Ірландії проникли до поп-культури по всьому світу.

Ірландія в новому тисячолітті є сучасною, прогресивною європейською країною, і все більше і більше туристів відкривають для себе цей напрямок.

Природа і люди - ось, що призводить до Ірландії більшість туристів. Опинившись тут, навряд чи знайдеться хтось, хто розчарувався в реальності ірландського образу - зелені, з туманним маревом озера, дикі узбережжя зі стрімкими скелями, приємні розмови та бесіди, легкий темп і ритм життя. Що, мабуть, ще дивніше - це різноманітність ірландської сільській місцевості.

З березня 2004 року майже у всіх офісних приміщеннях, барах, ресторанах, кафе тощо, заборонено палити. Готелі та Bed and breakfast не зобов'язані за законом забороняти паління в номерах, хоча багато готелів не вітає курців.

© Direct Ferries Ltd