Brittany Ferries пропонує широкий вибір поромних сполучень до західної Франції і північної Іспанії, а також поромні сполучення між Францією та Ірландією.

Коли Ви користуєтеся послугами поромного оператора Brittany Ferries , Ваш пункт призначення - це більше, ніж порт. Кожен пункт призначення має власний характер і, як водиться, сповнений життя з прекрасними місцями для покупок і дегустації місцевої кухні.

Brittany Ferries пропонує сервіс, заснований на їхніх фешенебельних круїзних поромах, а це означає, що Ваша відпустка почнеться з хвилини першого кроку на палубу.

Види розваг на борту широко варіюються, а в якості їжі подається французька кухня, яка, звичайно ж, має бездоганну репутацію. Ви також зможете відправитися за покупками до безлічі бутіків, або відпочити у своїй каюті, яку компанія зробила настільки комфортабельною і фешенебельною, наскільки це було можливо.

На тривалих рейсах, як, наприклад, з Англії до Іспанії, каюта, яку Ви оберете, може мати величезне значення. Каюта дає Вам усамітнення протягом дня, місце для зберігання Ваших речей у безпеці, а також комфортне місце для нічного відпочинку.

З directferries.com.ua Ви можете подивитися розклад поромних рейсів Brittany Ferries, забронювати квиток на пором Brittany Ferries або знайти ціну на квитки компанії Brittany Ferries онлайн.


Brittany Ferries

Brittany Ferries - Порти

Brittany Ferries - Маршрути

Англія < > Іспанія

2 переправи щотижнево
тривалістю 23 г 30 хв
2 переправи щотижнево
тривалістю 19 г 30 хв
3 переправи щотижнево
тривалістю 23 г 30 хв

Англія < > Франція

Франція < > Ірландія

© Direct Ferries Ltd