Карта поромних сполучень Уельс Ірландія

Як забронювати паром з Уельсу до Ірландії

На нашій сторінці про пороми з Уельсу до Ірландії Ви зможете знайти всю потрібну Вам інформацію, щоб вибрати ідеально підходящу Вам поромну переправу до Ірландії.

Наш сервіс порівняння поромних пропозицій дозволить Вам порівняти розклади поромів і ціни на всі поромні сполучення з Уельсу до Ірландії, так що Ви обов'язково знайдете відповідну поромну переправу за розумною ціною!

Скористайтеся нашою пошуковою системою вартості (ліворуч), щоб дізнатися ціну за квиток на пором з Уельсу до Ірландії, або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Ірландії, щоб знайти пороми з інших країн.
Уельс
Уельс
Пороми до Ірландія
Ірландія

Про Уельс:

З багатою історією і природними красотами, Уельс володіє культурною відмінністю від решти частини Великобританії. Мандрівників приваблює Уельс через його гарні пейзажи, широкий відкритий простір, а також завдяки своїм приголомшливим національним паркам і багатством історії і культури.

Уельс, розташований на західному узбережжі Великобританії, включає три національні парки (у тому числі єдиний прибережний національний парк у Великобританії), п'ять Областей виняткової природної краси, а живе тут всього 3 мільйони осіб! Але це ще не все: тут говорять на двох мовах, тут знаходяться більше 400 замків, найбільша колекція творів мистецтва імпресіоністів за межами Парижа, і природа, яка пропонує можливість для всіх видів діяльності, наприклад, для прогулянок, їзди на велосипеді, скелелазіння, гольфу, катання на гірських велосипедах, водних видів спорту, польотів на параплані - це тільки деякі з них.

Ви могли б знайти собі розвагу в національному парку або в об'єкті Всесвітньої спадщини. Ви могли б милуватися золотими пісками пляжу, відзначеного Блакитним прапором. Коли ви відвідаєте Уельс, ви зрозумієте, що чим більше Ви подорожуєте, тим більше дізнаєтеся.
Багато поетів і художників були натхненні Уельсом. Відвідайте Уельс і надихніть себе!

про Ірландію:

Давно минули ті часи, коли Ірландія була однією з найбідніших країн у Європі, а її мещканці бігли до усіх куточків земної кулі в пошуках притулку.

Сьогодні бути ірландцем - це круто, завдяки популярності Corrs, Boyzone і U2, а виразні образи Ірландії проникли до поп-культури по всьому світу.

Ірландія в новому тисячолітті є сучасною, прогресивною європейською країною, і все більше і більше туристів відкривають для себе цей напрямок.

Природа і люди - ось, що призводить до Ірландії більшість туристів. Опинившись тут, навряд чи знайдеться хтось, хто розчарувався в реальності ірландського образу - зелені, з туманним маревом озера, дикі узбережжя зі стрімкими скелями, приємні розмови та бесіди, легкий темп і ритм життя. Що, мабуть, ще дивніше - це різноманітність ірландської сільській місцевості.

З березня 2004 року майже у всіх офісних приміщеннях, барах, ресторанах, кафе тощо, заборонено палити. Готелі та Bed and breakfast не зобов'язані за законом забороняти паління в номерах, хоча багато готелів не вітає курців.

© Direct Ferries Ltd