Про пороми до Литви

З Directferries.com.ua Ви знайдете повний асортимент квитків на Пороми до Литви від кращих поромних перевізників цього регіону. Використовуючи нашу унікальну систему порівняння, можна порівняти розклад, тарифи і тривалість поромних переправ до Литви за допомогою одного швидкого і зручного пошуку - так Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни і доступних поромів до Литви. Наш вибір поромів до Литви містить 2 маршрутів і близько 13 переправ щотижня. Перейдіть по посиланнях на різні пороми до Литви нижче або порівняйте розклад поромів і ціни прямо зараз, просто ввівши свої дані до нашої системи 'Пошук тарифів'.
Литва
Литва
Пороми до Литва
Литва
Литва

про Литву:

На відміну від своїх балтійських сусідів, Литва була досить незалежною державою. Відбивши навала німецького ордена мечоносців в 1236 році, литовці об'єдналися в єдину державу під великим князем Гедиміном (1316-1341). Люблінська унія 1569 року створила єдину польсько-литовську державу
Річ Посполита, яка досягла свого зеніту під час правління Стефана Баторія. Велика Північна війна 1700-1721 рр., під час якої Річ Посполита, Росія та Швеція воювали за контроль над Балтикою, привела країну до спустошення, і до кінця XVIII століття більша частина Литви опинилася під впливом руських. Повстання в 1830 і 1863 рр. передвіщували зростання націоналістичних настроїв, а капітуляція Росії в Першій світовій війні дозволила литовцям відновити свою незалежність, хоча вже в 1940 Литва була анексована СРСР.
Під час Перебудови кінця 80-х років, заклики до автономії привели до проголошення Литвою незалежності в березні 1990 року, набагато раніше за інших Балтійських країн. Боротьба за незалежність загострилася 11 січня 1991, коли радянські війська вбили чотирнадцять чоловік в Вільнюської телевежі, але остаточну незалежність Литва знайшла після розпаду СРСР у серпні 1991.

Пороми до Литви з Швеції

Пороми до Литви з Німеччини

© Direct Ferries Ltd