Про пороми до Туреччини

Direct Ferries пропонує повний асортимент квитків на Пороми до Туреччини на всіх маршрутах з провідними поромними компаніями Європи. Знайдіть діючий розклад і ціну потрібного Вам Порома до Туреччини, обравши потрібний маршрут в системі пошуку, кількість пасажирів, і потім натиснувши на кнопку пошуку.

Якщо Ви шукаєте Пороми до Туреччини, то у нас Ви зможете обрати з великої пропозиції переправ, починаючи від найкоротших і найдешевших, закінчуючи тривалими і розкішними. Для отримання більш детальної інформації щодо кожного порому до Туреччини або про поромні компанії, будь ласка, натисніть на посилання нижче.
Туреччина
Туреччина
Пороми до Туреччина
Туреччина
Туреччина

про Туреччину:

Туреччина - це "євразійська" країна, розташована по всій західній Азії і південно-східній Європі, омивається Чорним, Егейським, Середземним і Мармуровим морями.
Обширна і різноманітна країна, Туреччина може похвалитися неймовірними пейзажами і чудесами природи. Країна, що славиться різноманітною національною кухнею, добре відома як прекрасний напрямок для пляжного відпочинку та спортивних заходів, а також для екскурсійної програми по деяких з найбільш важливих стародавніх пам'ятників історії.
Туреччина для туристів - дійсно цікава суміш Заходу і Сходу, яка продовжує набувати популярності.

Пороми до Туреччини з островів Додеканеса

13 переправ щотижнево
тривалістю 30 хв
Sealine
2 переправи щотижнево
тривалістю 1 г
Dodekanisos Seaways
14 переправ щотижнево
тривалістю 45 хв
Sealine
1 переправа щотижнево
тривалістю 2 г 30 хв
Sealine

Пороми до Туреччини з Егейських островів

© Direct Ferries Ltd