Карта поромних сполучень острови Додеканес Туреччина

Як забронювати паром з островів Додеканеса до Туреччини

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з островів Додеканеса до Туреччини на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з островів Додеканеса до Туреччини, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з островів Додеканеса до Туреччини, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Туреччини з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Туреччини.
острови Додеканес
острови Додеканес
Пороми до Туреччина
Туреччина

Про острови Додеканес:

Острови Додеканес (Південні Споради), розташовані в південно-східній частині Егейського моря, складаються з 12 великих островів, включаючи Родос, Кос, Патмос, Калімнос, Карпатос, і з безлічі менших за розміром островів.

Острови Додеканес були заселені ще в доісторичні часи, хоча тільки в період дорійського вторгнення вони почали процвітати в якості незалежного об'єкту, розвивати економіку і культуру протягом наступних століть.

Красиві білі будинки на острові, приголомшливі пляжі з кришталево чистою водою, чарівні села і нічне життя приваблюють тисячі відвідувачів щороку.

про Туреччину:

Туреччина - це "євразійська" країна, розташована по всій західній Азії і південно-східній Європі, омивається Чорним, Егейським, Середземним і Мармуровим морями.
Обширна і різноманітна країна, Туреччина може похвалитися неймовірними пейзажами і чудесами природи. Країна, що славиться різноманітною національною кухнею, добре відома як прекрасний напрямок для пляжного відпочинку та спортивних заходів, а також для екскурсійної програми по деяких з найбільш важливих стародавніх пам'ятників історії.
Туреччина для туристів - дійсно цікава суміш Заходу і Сходу, яка продовжує набувати популярності.

© Direct Ferries Ltd