Карта поромних сполучень Егейські острови Туреччина

Як забронювати паром з Егейських островів до Туреччини

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Егейських островів до Туреччини на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Егейських островів до Туреччини, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Егейських островів до Туреччини, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Туреччини з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Туреччини.
Егейські острови
Егейські острови
Пороми до Туреччина
Туреччина

Пороми з Егейські острови до Туреччина

Про Егейські острови:

Егейські острови - це група грецьких островів, що знаходяться в Егейському морі. Острови оточені материковою частиною Греції на заході і півночі, а також Туреччиною на сході. Острів Кріт обмежує острова на півдні, а острова Родос, Карпатос і Касос на південному сході.

Острови характеризуються гірським ландшафтом, густими сосновими лісами і прекрасними піщаними пляжами.

про Туреччину:

Туреччина - це "євразійська" країна, розташована по всій західній Азії і південно-східній Європі, омивається Чорним, Егейським, Середземним і Мармуровим морями.
Обширна і різноманітна країна, Туреччина може похвалитися неймовірними пейзажами і чудесами природи. Країна, що славиться різноманітною національною кухнею, добре відома як прекрасний напрямок для пляжного відпочинку та спортивних заходів, а також для екскурсійної програми по деяких з найбільш важливих стародавніх пам'ятників історії.
Туреччина для туристів - дійсно цікава суміш Заходу і Сходу, яка продовжує набувати популярності.

© Direct Ferries Ltd