Компанія Minoan Lines - це провідний грецький поромний оператор, який з'єднує місцеві і зарубіжні порти з комфортом і стилем.

Minoan Lines на даний момент з'єднує поромними сполученнями італійський порт Анкона з грецькими портами Патрас і Ігуменіца, а також курсує між материковою частиною Греції і Критом.

Minoan Lines має парк, що складається з сучасних високошвидкісних поромів. Всі судна було побудовано нещодавно, вони відповідають політиці якості обслуговування, безпеки і пасажирського контролю Minoan Lines.

На борту Ви знайдете широкий вибір каютного розміщення, вибір салонів і барів, магазинів, ігрових дитячих майданчиків, басейн, дискотеку, кінотеатр і багато іншого. Ваша відпустка почнеться з моменту першого кроку на палубі порома.

Minoan Lines отримали вищий рейтинг задоволеності клієнтів з початку їхньої роботи. Minoan Lines пропонує якість та безпеку своїх клієнтів, з турботою про довкілля.

З directferries.com.ua Ви можете подивитися розклади поромних сполучень Minoan Lines, забронювати квиток на пором Minoan Lines або знайти ціну на квитки компанії Minoan Lines онлайн.


Minoan Lines

Minoan Lines - Маршрути

7 переправ щотижнево
тривалістю 19 г 30 хв
7 переправ щотижнево
тривалістю 15 г 30 хв
2 переправи щотижнево
тривалістю 6 г 30 хв
11 переправ щотижнево
тривалістю 7 г
3 переправи щотижнево
тривалістю 34 г 30 хв
3 переправи щотижнево
тривалістю 43 г
© Direct Ferries Ltd