Blue Star Ferries обслуговують безліч поромних сполучень, що з'єднують материкову Грецію з її численними островами.

Порти Пірей, Рафіна і Салоніки з'єднають Вас з Критом, архіпелагами Кіклади і Додеканес, а також з північно-східною частиною Егейських островів.

Пороми між Грецією та Італією обслуговуються філією Blue Star Ferries - компанією Superfast Ferries. 10% знижка пропонується на квитки Blue Star Ferries, якщо вони придбані в комбінації з квитками Superfast Ferries Adriatic .

Як тільки Ви опинитеся на палубі судна Blue Star Ferries, Ви зрозумієте, що гостинність - це невіддільна частина філософії компанії. Починаючи доброзичливістю екіпажу, закінчуючи приємною атмосферою на борту корабля. Ви дуже швидко відчуєте тут себе як вдома, тому що обстановка на палубі була створена з метою створити якомога більш приємну атмосферу.

Коли прийде час відправитися у свою каюту, чи є то одно-, двох-, трьох- або чотирьох місцева каюта, зовнішня чи внутрішня, Ви переконаєтеся, що компанія подбала про Ваш комфорт до дрібниць. Кондиціонер, особистий телефон, музика, туалет і душова кімната - всі вони ергономічно спроектовані, щоб зробити Ваш відпочинок по-справжньому приємним.

З Directferries.com.ua Ви зможете забронювати квиток на пором Blue Star Ferries, подивитися розклади поромів або знайти ціну на паром Blue Star Ferries онлайн.


Blue Star Ferries

Blue Star Ferries - Маршрути

Греція < > Лесбос

5 переправ щотижнево
тривалістю 9 г

Егейські острови < > Греція

Егейські острови < > Лесбос

Кіклади < > Греція

Пороми по Кікладам

Кіклади < > острови Додеканес

Крит < > Греція

острови Додеканес < > Греція

Пороми по острови Додеканес

Blue Star Ferries Альтернативні маршрути та оператори

© Direct Ferries Ltd