Карта поромних сполучень Фуертевентура Лансароте

Як забронювати паром з Фуертевентури до Лансароте

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з Фуертевентури до Лансароте протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з Фуертевентури до Лансароте дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з Фуертевентури до Лансароте, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Лансароте, щоб знайти пороми з інших країн.
Фуертевентура
Фуертевентура
Пороми до Лансароте
Лансароте

Пороми з Фуертевентура до Лансароте

про Фуертевентуру:

Фуертевентура - це один з Канарських островів в Атлантичному океані, розташований недалеко від узбережжя Африки.

Другий за розміром з Канарських островів (після Тенеріфе), Фуертевентура обласкана сонцем 3000 годин у році. Відвідувачі острова виявлять тут декілька кілометрів білих піщаних пляжів з бірюзовим морем. Фуертевентура - це рай для любителів пляжного відпочинку, адже берегова лінія тут найдовша серед усіх Канарських островів.

Про Лансароте:

Острів Лансароте, самий східний з Канарських островів, знаходиться приблизно у 126 км від узбережжя Африки.
Як і інші Канарські острови, Лансароте - вулканічного походження, і через часті вивержень вулканів в XVIII-XIX століттях сам острів справляє враження іншої планети, тому його часто описують, як місячний чи марсіанський острів.

Незважаючи на таку незвичайну поверхню, в Лансароте є кілька чудових пляжів, наприклад, Білий Пляж ("Playa Blanca") або Пляж Папуг ("Playa de Papagayo").
Клімат в Лансароте помірний, сухий, з середньою температурою від 21 °C в січні до 29 °C в серпні, що перетворює острів на ідеальний туристичний напрямок протягом цілого року.

© Direct Ferries Ltd