Про пороми до Ла-Гомери

Скористайтеся нашим путівником Пороми до Ла-Гомери, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до Ла-Гомери. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до Ла-Гомери за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до Ла-Гомери, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до Ла-Гомера, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
Ла-Гомера
Ла-Гомера
Пороми до Ла-Гомера
Ла-Гомера
Ла-Гомера

Про Ла-Гомера:

Невеликий острів у формі торта - це один з Канарських островів, Ла-Гомера, площа якого лише 369,76 км².
Серед популярних напрямків острову - Вальє-Гран-Рей на заході, Ермігва і Агульї на півночі. До Гомери немає прямих рейсів, тому туристи можуть потрапити сюди з Тенеріфе на поромі або літаку.
На Гомері немає кілометрових пляжів або насиченого нічного життя сусіднього Тенеріфе, тому завдяки своїм мальовничим краєвидам і дикій природі, острів приваблює трохи інший вид туристів.

Пороми до Ла-Гомери з Тенеріфе

1 переправа щотижнево
тривалістю 5 г 45 хв
Naviera Armas
4 переправи щоденно
тривалістю 50 хв
Fred Olsen Express

Пороми до Ла-Гомери з Пальми

Пороми до Ла-Гомери з Іерро

© Direct Ferries Ltd