Карта поромних сполучень Пальма Ла-Гомера

Як забронювати паром з Пальми до Ла-Гомери

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Пальми до Ла-Гомери на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Пальми до Ла-Гомери, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Пальми до Ла-Гомери, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Ла-Гомери з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Ла-Гомери.
Пальма
Пальма
Пороми до Ла-Гомера
Ла-Гомера

про Пальму:

Острів Пальма, самий північно-західний з Канарських островів, розташований в декількох сотнях кілометрів від узбережжя північно-західної Африки.
На острові є багато різних дивовижних видів природного ландшафту, а клімат тут стабільний, з приємною температурою в будь-який час року.
З туристичної точки зору, Пальма є тихим, мирним недоторканим островом, де туристи зможуть отримати незабутні враження.

Про Ла-Гомера:

Невеликий острів у формі торта - це один з Канарських островів, Ла-Гомера, площа якого лише 369,76 км².
Серед популярних напрямків острову - Вальє-Гран-Рей на заході, Ермігва і Агульї на півночі. До Гомери немає прямих рейсів, тому туристи можуть потрапити сюди з Тенеріфе на поромі або літаку.
На Гомері немає кілометрових пляжів або насиченого нічного життя сусіднього Тенеріфе, тому завдяки своїм мальовничим краєвидам і дикій природі, острів приваблює трохи інший вид туристів.

© Direct Ferries Ltd