Карта поромних сполучень Іерро Ла-Гомера

Як забронювати паром з Іерро до Ла-Гомери

Знайти найкращі тарифи на пороми з Іерро до Ла-Гомери - це швидко і просто, коли Ви шукаєте за допомогою нашого сервісу для порівняння тарифів.

Ми порівнюємо всі схожі поромні сполучення, що відправляються близько до вказаного Вами часу, що дає Вам можливість обрати найнижчий тариф для Вашого маршруту. Просто оберіть потрібне Вам поромне сполучення з Іерро до Ла-Гомери з меню, кількість пасажирів та натисніть на пошук!

Якщо Ви хочете подивитися повну мережу поромних сполучень, тоді пройдіть на сторінку Пороми до Ла-Гомери.
Іерро
Іерро
Пороми до Ла-Гомера
Ла-Гомера

Про Іерро:

Ієрро, званий також "Острів меридіана" - найменший і самий західний з Канарських островів, площею 268,71 км².

Ієрро - острів скелястий і вулканічний; лише одного разу на острові було зафіксовано виверження вулкана Ломо Негро в 1973 році.

Як і всі Канарські острови, Йерро є популярним місцем відпочинку туристів і обслуговується невеликим аеропортом і поромним терміналом в столиці Вальверде.

Про Ла-Гомера:

Невеликий острів у формі торта - це один з Канарських островів, Ла-Гомера, площа якого лише 369,76 км².
Серед популярних напрямків острову - Вальє-Гран-Рей на заході, Ермігва і Агульї на півночі. До Гомери немає прямих рейсів, тому туристи можуть потрапити сюди з Тенеріфе на поромі або літаку.
На Гомері немає кілометрових пляжів або насиченого нічного життя сусіднього Тенеріфе, тому завдяки своїм мальовничим краєвидам і дикій природі, острів приваблює трохи інший вид туристів.

© Direct Ferries Ltd