Про пороми до острову Мен

Скористайтеся нашим путівником Пороми до острову Мен, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до острову Мен. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до острову Мен за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до острову Мен, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до острів Мен, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
острів Мен
острів Мен
Пороми до острів Мен
острів Мен
острів Мен

Про острів Мен:

Більшість з тих, хто ніколи не був на Острові Мен, і приблизно не знають, де цей острів знаходиться! Відповідь на це питання проста: острів лежить в Ірландському морі, між Англією, Шотландією, Ірландією та Уельсом, менш ніж в 100 км на захід від узбережжя Ланкашир, і сюди дуже легко дістатися, завдяки регулярним повітряним і морським рейсам.
Острів Мен є одним з найкрасивіших місць у Великобританії, з гірським і скелястим ландшафтом. Площа острова - всього 572 км², до яких входять болотисті землі, лісисті ущелини, піщані пляжі, прекрасні замки, вузькоколійна залізниця і кельтські хрести.
Острову Мен вдалося уникнути найгірших наслідків від туристів, що відвідують Британію: тут удосталь панує мир і спокій, незаймані десятки кілометрів узбережжя, частоколи, місця для пікніка та сільські містечка.

І хоча природа тут чудова, основною причиною туристичного потоку є мотогонки, що проводяться тут в перші два тижні червня - безумство швидкості і запах паленої гуми залучають шанувальників мотоспорту з усіх куточків світу.

Пороми до острову Мен з Англії

13 переправ щотижнево
тривалістю 3 г 30 хв
Steam Packet
13 переправ щотижнево
тривалістю 2 г 45 хв
Steam Packet
2 переправи щотижнево
тривалістю 4 г 15 хв
Steam Packet

Пороми до острову Мен з Північної Ірландії

Пороми до острову Мен з Ірландії

© Direct Ferries Ltd