Карта поромних сполучень Північна Ірландія острів Мен

Як забронювати паром з Північної Ірландії до острову Мен

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Північної Ірландії до острову Мен на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Північної Ірландії до острову Мен, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Північної Ірландії до острову Мен, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до острову Мен з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до острову Мен.
Північна Ірландія
Північна Ірландія
Пороми до острів Мен
острів Мен

про Північну Ірландію:

Північна Ірландія складається з 6 північно-східних округів на острові Ірландія і є частиною Сполученого Королівства. Не дивлячись на наявну в нього репутацію насильства і релігійних конфліктів, це є, тим не менш, захоплююча провінція, яка може запропонувати прекрасні пейзажі і космополітичні міста.

Велика частина сільській місцевості Північної Ірландії дуже красива і, на щастя, незаймана. Сфера послуг продовжує поліпшуватися, в останні кілька років тут було відкрито багато нових готелів і ресторанів.

У самому серці Північної Ірландії лежить незаймана природа з гарним пейзажем, якісна місцева продукція, гостинні і привітні люди, не втомлені від туристів.

Північна Ірландія пропонує своїм відвідувачам повну програму розваг і спеціальних заходів для веселого вечора з дітьми, романтичної вечері на двох або неспокійної ночі в місті. Північна Ірландія не тільки обіцяє, але й виконує свої обіцянки.

Про острів Мен:

Більшість з тих, хто ніколи не був на Острові Мен, і приблизно не знають, де цей острів знаходиться! Відповідь на це питання проста: острів лежить в Ірландському морі, між Англією, Шотландією, Ірландією та Уельсом, менш ніж в 100 км на захід від узбережжя Ланкашир, і сюди дуже легко дістатися, завдяки регулярним повітряним і морським рейсам.
Острів Мен є одним з найкрасивіших місць у Великобританії, з гірським і скелястим ландшафтом. Площа острова - всього 572 км², до яких входять болотисті землі, лісисті ущелини, піщані пляжі, прекрасні замки, вузькоколійна залізниця і кельтські хрести.
Острову Мен вдалося уникнути найгірших наслідків від туристів, що відвідують Британію: тут удосталь панує мир і спокій, незаймані десятки кілометрів узбережжя, частоколи, місця для пікніка та сільські містечка.

І хоча природа тут чудова, основною причиною туристичного потоку є мотогонки, що проводяться тут в перші два тижні червня - безумство швидкості і запах паленої гуми залучають шанувальників мотоспорту з усіх куточків світу.

© Direct Ferries Ltd